2 500 000 €
10000 €/m²
Property 4524 photo 1
Property 4524 photo 2
Property 4524 photo 3
Property 4524 photo 4
Property 4524 photo 5
Property 4524 photo 6
Property 4524 photo 7
Property 4524 photo 8
Property 4524 photo 9
Property 4524 photo 10
Property 4524 photo 11
Property 4524 photo 12
Property 4524 photo 13
Property 4524 photo 14
Property 4524 photo 15
Property 4524 photo 16
Property 4524 photo 17
Property 4524 photo 18
Property 4524 photo 19
Property 4524 photo 20
Property 4524 photo 21
Property 4524 photo 22
Property 4524 photo 23

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 2
  • Yapım Yılı: 2002
  • Oda sayısı: 3
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 3
  • Denize mesafe: 10 m
  • En yakın şehire uzaklık: 4 km
  • Havaalanına uzaklık: 42 km

Hizmetler

  • Parking
  • Havuz
  • Şömine

Açıklama

Korfu’da satılık 250 metrekare 2-katlı villa. zemin kat salon, bir mutfak, bir banyo mevcuttur. 1. kat 2 yatak odası, 2 banyo mevcuttur. Villa ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir deniz manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, şömine, klima, yüzme havuzu, otopark, bahçe, çim, barbekü, ısıtma, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
3 200 000 € 11428 €/m²
  • Nesne kodu 9467
  • Metrekare 280 m²
  • Denize uzaklık 70 m
Satılık
2 800 000 € 11200 €/m²
  • Nesne kodu 9469
  • Metrekare 250 m²
  • Denize uzaklık 80 m
Satılık
3 100 000 € 7948 €/m²
  • Nesne kodu 18559
  • Metrekare 390 m²
  • Rooms 6
Satılık
2 900 000 € 13181 €/m²
  • Nesne kodu 21066
  • Metrekare 220 m²
  • Rooms 4
Satılık
2 450 000 € 7000 €/m²
  • Nesne kodu 24527
  • Metrekare 350 m²
  • Rooms 7
Satılık
3 500 000 € 3500 €/m²
  • Nesne kodu 32244
  • Metrekare 1000 m²
  • Rooms 6
Satılık
2 500 000 € 8196 €/m²
  • Nesne kodu 48781
  • Metrekare 305 m²
  • Rooms 7
Satılık
2 050 000 € 13486 €/m²
  • Nesne kodu 51632
  • Metrekare 152 m²
  • Rooms 4
Satılık
2 250 000 € 15000 €/m²
  • Nesne kodu 51722
  • Metrekare 150 m²
  • Rooms 4

Bülten aboneliği