690 000 €
136 €/m²
Property 65497 photo 1
Property 65497 photo 2
Property 65497 photo 3
Property 65497 photo 4
Property 65497 photo 5
Property 65497 photo 6
Property 65497 photo 7
Property 65497 photo 8
Property 65497 photo 9
Property 65497 photo 10
Property 65497 photo 11
Property 65497 photo 12
Property 65497 photo 13
Property 65497 photo 14
Property 65497 photo 15
Property 65497 photo 16
Property 65497 photo 17
Property 65497 photo 18

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 30 m
  • Havaalanına uzaklık: 37 km

Açıklama

Satılık Arsa 5060 metrekare Korfu’da. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 720 metrekare. Mülk, güzel bir deniz manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
650 000 € 406 €/m²
  • Nesne kodu 25355
  • Metrekare 1599 m²
  • Denize uzaklık 650 m
Satılık
600 000 € 6 €/m²
  • Nesne kodu 25388
  • Metrekare 94000 m²
  • Denize uzaklık 7700 m
Satılık
650 000 € 550 000 € 54 €/m²
  • Nesne kodu 29407
  • Metrekare 10025 m²
  • Denize uzaklık 350 m
Satılık
650 000 € 72 €/m²
  • Nesne kodu 35172
  • Metrekare 9000 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
650 000 € 52 €/m²
  • Nesne kodu 35185
  • Metrekare 12500 m²
  • Denize uzaklık 1600 m
Satılık
650 000 € 92 €/m²
  • Nesne kodu 37194
  • Metrekare 7000 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
630 000 € 152 €/m²
  • Nesne kodu 40443
  • Metrekare 4143 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
600 000 € 49 €/m²
  • Nesne kodu 40795
  • Metrekare 12044 m²
  • Denize uzaklık 5500 m
Satılık
600 000 € 41 €/m²
  • Nesne kodu 45278
  • Metrekare 14530 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
607 000 € 124 €/m²
  • Nesne kodu 52554
  • Metrekare 4892 m²
  • Denize uzaklık 100 m

Bülten aboneliği