300 000 €
1053 €/m²
Property 5169 photo 1
Property 5169 photo 2
Property 5169 photo 3
Property 5169 photo 4
Property 5169 photo 5
Property 5169 photo 6
Property 5169 photo 7
Property 5169 photo 8
Property 5169 photo 9

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1997
  • Oda sayısı: 7
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 2
  • Denize mesafe: 700 m

Hizmetler

  • Parking
  • Şömine
  • Depo

Açıklama

Evia’da satılık 285 metrekare 3 katlı müstakil ev. Yarı bodrum katı bir yatak odası, salon mevcuttur. zemin kat amerikan mutfak, salon, bir tuvalet mevcuttur. 1. kat 3 yatak odası, bir banyo mevcuttur. Müstakil ev ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır Mülk, güzel bir deniz manzarasına sahiptir..Ayrıca güneş enerjisi, şömine, klima, otopark, ısıtma, alarm sistemi, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
370 000 € 1170 €/m²
  • Nesne kodu 19578
  • Metrekare 316 m²
  • Rooms 7
Satılık
310 000 € 645 €/m²
  • Nesne kodu 24735
  • Metrekare 480 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
250 000 € 2500 €/m²
  • Nesne kodu 39028
  • Metrekare 100 m²
  • Rooms 4
Satılık
320 000 € 1684 €/m²
  • Nesne kodu 40069
  • Metrekare 190 m²
  • Rooms 4
Satılık
365 000 € 1825 €/m²
  • Nesne kodu 49626
  • Metrekare 200 m²
  • Rooms 6
Satılık
310 000 € 1550 €/m²
  • Nesne kodu 51227
  • Metrekare 200 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
375 000 € 1913 €/m²
  • Nesne kodu 56034
  • Metrekare 196 m²
  • Rooms 5
Satılık
310 000 € 1240 €/m²
  • Nesne kodu 57197
  • Metrekare 250 m²
  • Rooms 7
Satılık
365 000 € 2433 €/m²
  • Nesne kodu 57789
  • Metrekare 150 m²
  • Rooms 4
Satılık
425 000 € 1931 €/m²
  • Nesne kodu 58352
  • Metrekare 220 m²
  • Rooms 8

Bülten aboneliği