275 000 €
4167 €/m²
Property 66017 photo 1
Property 66017 photo 2
Property 66017 photo 3
Property 66017 photo 4
Property 66017 photo 5
Property 66017 photo 6
Property 66017 photo 7
Property 66017 photo 8
Property 66017 photo 9
Property 66017 photo 10
Property 66017 photo 11
Property 66017 photo 12
Property 66017 photo 13
Property 66017 photo 14
Property 66017 photo 15
Property 66017 photo 16

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 3
  • Kat: 2
  • Yenileme yılı: 2026
  • Oda sayısı: 3
  • Koşul: Yapım aşamasında
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Denize mesafe: 6500 m
  • Havaalanına uzaklık: 8 km

Hizmetler

  • Parking
  • Asansör
  • Çift cam
  • Golden Visa

Açıklama

Attiki’de satılık 66 metrekare daire. Daire 2. katta bulunur, 2. kat 2 yatak odası, amerikan mutfak, 2 duşlu tuvalet mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, güzel bir şehir manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, klima, otopark, asansör, ısıtma, bulunmaktadır.

Tamamen Yenilenmiş Daire 66 m² – Markopoulo Merkez

Markopoulo merkezinde bulunan tamamen yenilenmiş 66 m² daire satışa sunulmaktadır.

Modern tasarımı, işlevsel yapısı ve havaalanına ile sahil bölgesine yakın konumu sayesinde hem yaşam hem de yatırım için ideal bir seçenektir.

🏡 🔹 Plan ve Yaşam Alanları

• 2 yatak odası

• Açık plan salon ve mutfak

• 2 modern banyo

• Fonksiyonel ve kullanışlı yerleşim planı

• Aydınlık yaşam alanları

⚙️ 🔹 Özellikler

• 66 m²

• Marketlere ve hizmet noktalarına yakın

• Atina Uluslararası Havalimanı’na sadece 8 km

• Porto Rafti’ye sadece 6,5 km; güzel plajlara, sahil restoranlarına ve geleneksel tavernalara yakın

🎯 🔹 Uygun kullanım

• Yaşam

• Yazlık kullanım

• Kısa veya uzun dönem kiralama

• Yüksek getirili yatırım

Golden Visa programına uygundur

Havaalanına ve sahil bölgelerine yakın konumda bulunan modern ve yatırım değeri yüksek bir daire.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
340 000 € 4722 €/m²
  • Nesne kodu 56981
  • Metrekare 72 m²
  • Rooms 3
Satılık
265 000 € 2880 €/m²
  • Nesne kodu 57498
  • Metrekare 92 m²
  • Rooms 4
Satılık
255 000 € 3187 €/m²
  • Nesne kodu 59207
  • Metrekare 80 m²
  • Rooms 3
Satılık
250 000 € 215 000 € 2687 €/m²
  • Nesne kodu 59530
  • Metrekare 80 m²
  • Rooms 3
Satılık
360 000 € 3600 €/m²
  • Nesne kodu 59593
  • Metrekare 100 m²
  • Rooms 3
Satılık
270 000 € 5744 €/m²
  • Nesne kodu 63912
  • Metrekare 47 m²
  • Rooms 2
Satılık
230 000 € 4035 €/m²
  • Nesne kodu 64124
  • Metrekare 57 m²
  • Rooms 2
Satılık
255 000 € 3269 €/m²
  • Nesne kodu 65017
  • Metrekare 78 m²
  • Rooms 3
Satılık
250 000 € 3906 €/m²
  • Nesne kodu 65080
  • Metrekare 64 m²
  • Rooms 3
Satılık
350 000 € 2916 €/m²
  • Nesne kodu 65100
  • Metrekare 120 m²
  • Rooms 4

Bülten aboneliği