Satılık - Daire 79 m² Atina’da

Yunanistan Attica Pire banliyöleri Perama
195 000 €
2468 €/m²
Property 66047 photo 1
Property 66047 photo 2
Property 66047 photo 3
Property 66047 photo 4
Property 66047 photo 5
Property 66047 photo 6
Property 66047 photo 7
Property 66047 photo 8
Property 66047 photo 9
Property 66047 photo 10
Property 66047 photo 11
Property 66047 photo 12
Property 66047 photo 13
Property 66047 photo 14
Property 66047 photo 15
Property 66047 photo 16
Property 66047 photo 17

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 2007
  • Yenileme yılı: 2026
  • Oda sayısı: 3
  • Isıtma: mazot
  • Energy Class: E
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 250 m
  • Havaalanına uzaklık: 56 km

Hizmetler

  • Parking
  • Asansör
  • Depo
  • Çift cam

Açıklama

Atina’da satılık 79 metrekare daire. Daire 1. katta bulunur, 1. kat 2 yatak odası, amerikan mutfak, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, güzel bir dağ, orman manzarasına sahiptir..Ayrıca klima, tente, otopark, asansör, ısıtma, kiler bulunmaktadır.

------------------------------------------------------------

Perama merkezinde, denize yalnızca 250 metre mesafede bulunan tamamen yenilenmiş 79 m² daire satışa sunulmuştur. 2007 yılında inşa edilen binanın 1. katında yer alan daire, 2026 yılında modern ve kaliteli malzemelerle tamamen yenilenmiştir.

Dairede iki geniş yatak odası, modern açık plan mutfaklı ferah bir salon, küvetli büyük banyo ve dağ ile orman manzarasına sahip üç balkon bulunmaktadır. Daire içindeki geniş depo alanı ekstra kullanım kolaylığı sağlarken, açık otopark günlük yaşamı daha konforlu hale getirmektedir.

2026 renovasyonu kapsamında yeni mutfak, yeni banyo ekipmanları, yeni tenteler, yeni boiler/su ısıtıcısı ve smart home uygulamaları eklenmiştir.

• Ön cephe daire

Toplu taşıma, marketler ve alışveriş noktalarına yakın konumuyla; hem oturum hem yatırım hem de öğrenci kullanımı için ideal bir seçenektir.

Arsa alanı: 343 m²

Denize uzaklık: 0,25 km

Havalimanına uzaklık: 56 km

Konum

Benzer öğeler

Satılık
185 000 € 3700 €/m²
  • Nesne kodu 57683
  • Metrekare 50 m²
  • Rooms 2
Satılık
180 000 € 160 000 € 2285 €/m²
  • Nesne kodu 58145
  • Metrekare 70 m²
  • Rooms 3
Satılık
180 000 € 3272 €/m²
  • Nesne kodu 58219
  • Metrekare 55 m²
  • Rooms 2
Satılık
185 000 € 2534 €/m²
  • Nesne kodu 59325
  • Metrekare 73 m²
  • Rooms 3
Satılık
200 000 € 3076 €/m²
  • Nesne kodu 59390
  • Metrekare 65 m²
  • Rooms 2
Satılık
200 000 € 3508 €/m²
  • Nesne kodu 59435
  • Metrekare 57 m²
  • Rooms 2
Satılık
180 000 € 2337 €/m²
  • Nesne kodu 60136
  • Metrekare 77 m²
  • Rooms 3
Satılık
185 000 € 2434 €/m²
  • Nesne kodu 60318
  • Metrekare 76 m²
  • Rooms 3
Satılık
195 000 € 2500 €/m²
  • Nesne kodu 60644
  • Metrekare 78 m²
  • Rooms 3
Satılık
180 000 € 4390 €/m²
  • Nesne kodu 65309
  • Metrekare 41 m²
  • Rooms 2

Bülten aboneliği