Satılan

Satılık - Daire 88 m² Peloponez’de

Yunanistan Mora Yarımadası Argolis
170 000 €
1932 €/m²
Property 973 photo 1
Property 973 photo 2
Property 973 photo 3
Property 973 photo 4
Property 973 photo 5
Property 973 photo 6
Property 973 photo 7
Property 973 photo 8
Property 973 photo 9
Property 973 photo 10
  • Nesne kodu 973
  • Satılık, Kiralık Satılık
  • Tip Daire
  • Metrekare 88 m²
  • Bölge Peloponez
  • Location Argolis (Mora Yarımadası)
  • Oda sayısı 2

Ayrıntılar

  • Plaj: песчаный
  • Oda sayısı: 2: 2 спальни, салон с кухней, ванная, складское помещение
  • Denize mesafe: 100 m

Hizmetler

  • Parking

Açıklama

Peloponez’de satılık 88 metrekare daire. Daire bulunur, Daire ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, otopark, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
148 000 € 2960 €/m²
  • Nesne kodu 51315
  • Metrekare 50 m²
  • Rooms 2
Satılık
170 000 € 3953 €/m²
  • Nesne kodu 60415
  • Metrekare 43 m²
  • Rooms 2
Satılık
225 000 € 3515 €/m²
  • Nesne kodu 61375
  • Metrekare 64 m²
  • Rooms 3
Satılık
154 000 € 3500 €/m²
  • Nesne kodu 61385
  • Metrekare 44 m²
  • Rooms 2
Satılık
195 000 € 3095 €/m²
  • Nesne kodu 62928
  • Metrekare 63 m²
  • Rooms 2
Satılık
170 000 € 3090 €/m²
  • Nesne kodu 62952
  • Metrekare 55 m²
  • Rooms 2
Satılık
137 000 € 1473 €/m²
  • Nesne kodu 63263
  • Metrekare 93 m²
  • Rooms 2
Satılık
145 000 € 2132 €/m²
  • Nesne kodu 63967
  • Metrekare 68 m²
  • Rooms 3
Satılık
160 000 € 2388 €/m²
  • Nesne kodu 64211
  • Metrekare 67 m²
  • Rooms 3

Bülten aboneliği