250 000 €
5000 €/m²
Property 66114 photo 1
Property 66114 photo 2
Property 66114 photo 3
Property 66114 photo 4
Property 66114 photo 5
Property 66114 photo 6
Property 66114 photo 7
Property 66114 photo 8
Property 66114 photo 9
Property 66114 photo 10
Property 66114 photo 11
Property 66114 photo 12

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1980
  • Yenileme yılı: 2025
  • Oda sayısı: 2
  • Isıtma: elektrikli
  • Energy Class: A
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 100 m
  • Havaalanına uzaklık: 206 km

Hizmetler

  • Parking
  • Çift cam
  • Tatil evi
  • Golden Visa

Açıklama

Peloponez’de satılık 50 metrekare daire. Daire 1. katta bulunur, 1. kat bir yatak odası, amerikan mutfak, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, güzel bir şehir manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, güneş enerjisi, klima, otopark, ısıtma, alarm sistemi, bulunmaktadır.

-----------------------------------------------------------------

Porto Heli’de 50 m² Lüks Yenilenmiş Daire – Golden Visa Uygun

Kozmopolit Porto Heli’nin merkezinde, ünlü marinaya ve denize yalnızca 100 metre mesafede bulunan bu 50 m²’lik lüks daire, modern tasarımı ve yüksek yatırım potansiyeliyle öne çıkmaktadır.

Tek seviyeli daire; ferah açık plan salon ve mutfak alanı, bir yatak odası ve modern bir banyodan oluşmaktadır. Geniş veranda dinlenmek için ideal bir alan sunarken, özel otopark kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

Daire tamamen mobilyalı ve tam donanımlı olarak teslim edilmekte olup hemen kullanıma veya kiralamaya hazır durumdadır. İçerisinde bulunduğu kompleks de lüks standartlarda tamamen yenilenmiştir.

Mülkün en önemli avantajlarından biri, ticari kullanımdan konuta dönüştürülmesi için resmi onayın alınmış olması sayesinde Yunanistan Golden Visa programına uygun olmasıdır. Bu özelliğiyle Porto Heli merkezinde düşük yatırım limitine uygun nadir seçeneklerden biridir.

Ayrıca sale & leaseback modeliyle de sunulabilmekte olup, geliştirici/mülk sahibi kiracı olarak kalmaya devam ederken yatırımcıya garantili getiri sağlamaktadır.

Yunanistan’ın en prestijli bölgelerinden birinde; sürekli yaşam, yazlık kullanım veya yüksek getirili yatırım için mükemmel bir fırsattır.

Özellikler

  • 50 m²
  • Tek katlı
  • 1 Yatak odası
  • 1 Banyo

Mesafeler

  • Denize ve Porto Heli Marina’ya 100 m
  • Atina Uluslararası Havalimanı’na 206 km

Konum

Benzer öğeler

Satılık
320 000 € 2666 €/m²
  • Nesne kodu 60618
  • Metrekare 120 m²
  • Rooms 4
Satılık
225 000 € 3515 €/m²
  • Nesne kodu 61375
  • Metrekare 64 m²
  • Rooms 3
Satılık
290 000 € 3625 €/m²
  • Nesne kodu 61388
  • Metrekare 80 m²
  • Rooms 3
Satılık
340 000 € 3300 €/m²
  • Nesne kodu 63502
  • Metrekare 103 m²
  • Rooms 3
Satılık
280 000 € 2545 €/m²
  • Nesne kodu 63512
  • Metrekare 110 m²
  • Rooms 4
Satılık
285 000 € 2095 €/m²
  • Nesne kodu 63968
  • Metrekare 136 m²
  • Rooms 6
Satılık
250 000 € 5000 €/m²
  • Nesne kodu 66114
  • Metrekare 50 m²
  • Rooms 2

Bülten aboneliği