145 000 €
2132 €/m²
Property 63967 photo 1
Property 63967 photo 2
Property 63967 photo 3
Property 63967 photo 4
Property 63967 photo 5
Property 63967 photo 6
Property 63967 photo 7
Property 63967 photo 8
Property 63967 photo 9
Property 63967 photo 10
Property 63967 photo 11
Property 63967 photo 12
Property 63967 photo 13
Property 63967 photo 14
Property 63967 photo 15
Property 63967 photo 16
Property 63967 photo 17
Property 63967 photo 18

Ayrıntılar

  • Kat: 2. kat
  • Yapım Yılı: 2023
  • Oda sayısı: 3
  • Isıtma: mazot
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 300 m
  • Havaalanına uzaklık: 144 km

Hizmetler

  • Parking
  • Şömine
  • Depo
  • Çift cam

Açıklama

Peloponez’de satılık 68 metrekare daire. Daire 1. katta bulunur, 1. kat 2 yatak odası, amerikan mutfak, bir mutfak, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ manzarasına sahiptir..Ayrıca ortak havuz, güneş enerjisi, şömine, klima, otopark, ısıtma, kiler bulunmaktadır.

--------------------------------------------------

Yunanistan’ın sahil kasabası Xylokastro’da, kumlu plaja sadece 0,5 km ve Atina Uluslararası Havalimanı’na 120 km mesafede, 68 m² modern bir daire satışa sunulmaktadır. 2023 yapımı olan bu daire, zarif bir apartmanın 1. katında yer almakta olup, 500 m² arsa üzerinde konumlanmıştır. Site içinde ortak yüzme havuzu, açık otopark ve depo bulunmaktadır.

Daire planı; deniz ve dağ manzarasına açılan geniş balkon kapılarına sahip aydınlık bir oturma odası, modern açık plan mutfak, iki yatak odası ve bir banyo içermektedir. İç mekânda büyük parlak seramik zeminler, sineklikli alüminyum doğramalar, çelik kapı ve A enerji sınıfı özellikleri dikkat çekmektedir.

Ek özellikler arasında güneş enerjili su ısıtıcısı, merkezi sistemle çalışan bağımsız dizel ısıtma, klima, gece elektrik tarifesi ve yüksek kaliteli yalıtım yer almaktadır. Çift cepheli ve ön cephe konumu ile bu daire, hem sürekli ikamet hem de yatırım için ideal bir seçenektir; konforu ve denize yakınlığı bir araya getirmektedir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
195 000 € 3095 €/m²
  • Nesne kodu 62928
  • Metrekare 63 m²
  • Rooms 2
Satılık
170 000 € 3090 €/m²
  • Nesne kodu 62952
  • Metrekare 55 m²
  • Rooms 2
Satılık
137 000 € 1473 €/m²
  • Nesne kodu 63263
  • Metrekare 93 m²
  • Rooms 2
Satılık
145 000 € 2132 €/m²
  • Nesne kodu 63967
  • Metrekare 68 m²
  • Rooms 3
Satılık
160 000 € 2388 €/m²
  • Nesne kodu 64211
  • Metrekare 67 m²
  • Rooms 3
Satılık
160 000 € 2622 €/m²
  • Nesne kodu 64666
  • Metrekare 61 m²
  • Rooms 3
Satılık
200 000 € 2666 €/m²
  • Nesne kodu 64757
  • Metrekare 75 m²
  • Rooms 3
Satılık
170 000 € 2000 €/m²
  • Nesne kodu 65015
  • Metrekare 85 m²
  • Rooms 3
Satılık
189 000 € 3000 €/m²
  • Nesne kodu 65130
  • Metrekare 63 m²
  • Rooms 3

Bülten aboneliği