Satılan
300 000 € 250 000 €
1250 €/m²
Property 911 photo 1
Property 911 photo 2
Property 911 photo 3
Property 911 photo 4
Property 911 photo 5
Property 911 photo 6
Property 911 photo 7
Property 911 photo 8
Property 911 photo 9
Property 911 photo 10
Property 911 photo 11
Property 911 photo 12
Property 911 photo 13
Property 911 photo 14
Property 911 photo 15
Property 911 photo 16
Property 911 photo 17
Property 911 photo 18
Property 911 photo 19
Property 911 photo 20
Property 911 photo 21
Property 911 photo 22
Property 911 photo 23

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 3
  • Oda sayısı: 4
  • Denize mesafe: 100 m
  • En yakın şehire uzaklık: 1 km
  • Havaalanına uzaklık: 50 km

Hizmetler

  • Parking
  • Deniz manzaralı
  • Şömine

Açıklama

Chalkidiki’de satılık 200 metrekare mezonet. Mezonet 0 oluşmaktadır, Mezonet ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, şömine, otopark, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
300 000 € 2000 €/m²
  • Nesne kodu 33360
  • Metrekare 150 m²
  • Rooms 6
Satılık
270 000 € 2160 €/m²
  • Nesne kodu 43261
  • Metrekare 125 m²
  • Rooms 5
Satılık
320 000 € 2370 €/m²
  • Nesne kodu 54608
  • Metrekare 135 m²
  • Rooms 5
Satılık
440 000 € 3034 €/m²
  • Nesne kodu 58372
  • Metrekare 145 m²
  • Rooms 4
Satılık
340 000 € 3777 €/m²
  • Nesne kodu 62518
  • Metrekare 90 m²
  • Rooms 3
Satılık
270 000 € 3000 €/m²
  • Nesne kodu 63494
  • Metrekare 90 m²
  • Rooms 3
Satılık
270 000 € 3000 €/m²
  • Nesne kodu 63495
  • Metrekare 90 m²
  • Rooms 3
Satılık
305 000 € 1657 €/m²
  • Nesne kodu 63622
  • Metrekare 184 m²
  • Denize uzaklık 15 m
Satılık
275 000 € 2894 €/m²
  • Nesne kodu 64064
  • Metrekare 95 m²
  • Rooms 4

Bülten aboneliği