Şirket hakkında
Hakkımızda
Şirket albümü
Ekibimiz
+30 2310 591 431
Güvenlik Sistemi Kurulumu
Satılık - Arsa 1850 m² Sithonia’da (Chalkidiki)
Yunanistan
Makedonya
Halkidiki
Sithonia Belediyesi
90 000 €
48 €/m²
Nesne kodu
8911
Satılık, Kiralık
Satılık
Tip
Arsa
Arazi büyüklüğü
1850 m²
Bölge
Sithonia (Chalkidiki)
Location
Makedonya (Yunanistan) | Sithonia Belediyesi (Halkidiki)
Ayrıntılar
Denize mesafe:
1200 m
En yakın şehire uzaklık:
22 km
Havaalanına uzaklık:
95 km
Açıklama
Satılık Arsa 1850 metrekare Sithonia’da (Chalkidiki). Şehir planının dışındadır .
Konum
Benzer öğeler
Önerilen
Satılık
90 000 €
434 €/m²
Arsa 207 m² Sithonia (Chalkidiki)
Sithonia (Chalkidiki)
Nesne kodu
60183
Metrekare
207 m²
Denize uzaklık
5000 m
Satılık
75 000 €
50 €/m²
Arsa 1500 m² Sithonia (Chalkidiki)
Sithonia (Chalkidiki)
Nesne kodu
64620
Metrekare
1500 m²
Denize uzaklık
100 m
Satılık
110 000 €
187 €/m²
Arsa 586 m² Sithonia (Chalkidiki)
Sithonia (Chalkidiki)
Nesne kodu
60553
Metrekare
586 m²
Denize uzaklık
800 m
Satılık
95 000 €
21 €/m²
Arsa 4500 m² Sithonia (Chalkidiki)
Sithonia (Chalkidiki)
Nesne kodu
8242
Metrekare
4500 m²
Denize uzaklık
1000 m
Satılık
105 000 €
57 €/m²
Arsa 1830 m² Sithonia (Chalkidiki)
Sithonia (Chalkidiki)
Nesne kodu
2667
Metrekare
1830 m²
Denize uzaklık
250 m
Satılık
100 000 €
200 €/m²
Arsa 500 m² Sithonia (Chalkidiki)
Sithonia (Chalkidiki)
Nesne kodu
60492
Metrekare
500 m²
Denize uzaklık
150 m
Satılık
80 000 €
108 €/m²
Arsa 734 m² Sithonia (Chalkidiki)
Sithonia (Chalkidiki)
Nesne kodu
60695
Metrekare
734 m²
Denize uzaklık
1400 m
Satılık
89 000 €
79 000 €
58 €/m²
Arsa 1346 m² Sithonia (Chalkidiki)
Sithonia (Chalkidiki)
Nesne kodu
23643
Metrekare
1346 m²
Denize uzaklık
100 m
Satılık
92 000 €
230 €/m²
Arsa 400 m² Sithonia (Chalkidiki)
Sithonia (Chalkidiki)
Nesne kodu
65635
Metrekare
400 m²
Denize uzaklık
200 m
Satılık
112 000 €
280 €/m²
Arsa 400 m² Sithonia (Chalkidiki)
Sithonia (Chalkidiki)
Nesne kodu
29410
Metrekare
400 m²
Denize uzaklık
250 m
Maria Kabani
+30 23750 20330
Gayrimenkul hakkında daha ayrıntılı bilgi isteyin.
Gayrimenkulü görmek için randevu isteme.
Bu web sitesine, gönderdiğim bilgilerimi saklamasını kabul ediyorum.
Entresol
2. kat
3. kat
4. kat
5. kat
6. kat
7. kat
8. kat
8. kat ve yukarı
Çatı katı
Çatı katı
1. kat
Kata
--
bodrum katı
zemin kat
Entresol
2. kat
3. kat
4. kat
5. kat
6. kat
7. kat
8. kat
8. kat ve yukarı
Çatı katı
Çatı katı
1. kat
Mikonos
12 Adalar