Satılık - Müstakil ev 150 m² Attiki’de

Yunanistan Attica Attika'nın geri kalanı
580 000 €
3867 €/m²
Property 37582 photo 1
Property 37582 photo 2
Property 37582 photo 3
Property 37582 photo 4
Property 37582 photo 5
Property 37582 photo 6
Property 37582 photo 7
Property 37582 photo 8
Property 37582 photo 9
Property 37582 photo 10
Property 37582 photo 11
Property 37582 photo 12
Property 37582 photo 13
Property 37582 photo 14
Property 37582 photo 15
Property 37582 photo 16
Property 37582 photo 17
  • Nesne kodu 37582
  • Satılık, Kiralık Satılık
  • Tip Müstakil ev
  • Metrekare 150 m²
  • Arazi büyüklüğü 4000 m²
  • Bölge Attiki
  • Location Attika'nın geri kalanı (Attica)
  • Oda sayısı 3

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 2000
  • Oda sayısı: 3
  • Isıtma: mazot
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Denize mesafe: 6000 m
  • Havaalanına uzaklık: 30 km

Hizmetler

  • Havuz
  • Şömine
  • Depo
  • Garaj

Açıklama

Attiki’de satılık 150 metrekare 1 katlı müstakil ev. Ev 2 yatak odası, amerikan mutfak, bir banyo, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Müstakil ev ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir dağ, orman manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, güneş enerjisi, şömine, klima, yüzme havuzu, bahçe, barbekü, garaj, ısıtma, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
800 000 € 1724 €/m²
  • Nesne kodu 15474
  • Metrekare 464 m²
  • Rooms 7
Satılık
760 000 € 2923 €/m²
  • Nesne kodu 22807
  • Metrekare 260 m²
  • Rooms 5
Satılık
830 000 € 2184 €/m²
  • Nesne kodu 23004
  • Metrekare 380 m²
  • Rooms 8
Satılık
600 000 € 2173 €/m²
  • Nesne kodu 23036
  • Metrekare 276 m²
  • Rooms 7
Satılık
750 000 € 2272 €/m²
  • Nesne kodu 23422
  • Metrekare 330 m²
  • Denize uzaklık 900 m
Satılık
670 000 € 1558 €/m²
  • Nesne kodu 23473
  • Metrekare 430 m²
  • Rooms 4
Satılık
660 000 € 3882 €/m²
  • Nesne kodu 23806
  • Metrekare 170 m²
  • Rooms 5
Satılık
700 000 € 2800 €/m²
  • Nesne kodu 23811
  • Metrekare 250 m²
  • Rooms 8
Satılık
650 000 € 1969 €/m²
  • Nesne kodu 24120
  • Metrekare 330 m²
  • Rooms 11
Satılık
660 000 € 6947 €/m²
  • Nesne kodu 27967
  • Metrekare 95 m²
  • Rooms 3

Bülten aboneliği