Satılık - Arsa 1140 m² Pieria’da

Yunanistan Makedonya Pieria
300 000 €
263 €/m²
Property 7535 photo 1
Property 7535 photo 2

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 8
  • Denize mesafe: 7500 m
  • Havaalanına uzaklık: 47 km

Açıklama

Satılık çit Arsa 1140 metrekare Pieria’da. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 900 metrekare. Mülk, güzel bir dağ, şehir manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
275 000 € 230 000 € 167 €/m²
  • Nesne kodu 7090
  • Metrekare 1375 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
250 000 € 170 000 € 546 €/m²
  • Nesne kodu 18886
  • Metrekare 311 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
270 000 € 36 €/m²
  • Nesne kodu 19902
  • Metrekare 7497 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
280 000 € 56 €/m²
  • Nesne kodu 24781
  • Metrekare 5000 m²
  • Denize uzaklık 750 m
Satılık
250 000 € 250 €/m²
  • Nesne kodu 33151
  • Metrekare 1000 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
270 000 € 135 €/m²
  • Nesne kodu 40101
  • Metrekare 2000 m²
  • Denize uzaklık 250 m
Satılık
260 000 € 216 €/m²
  • Nesne kodu 49646
  • Metrekare 1200 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
270 000 € 35 €/m²
  • Nesne kodu 51089
  • Metrekare 7642 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
278 000 € 450 €/m²
  • Nesne kodu 51753
  • Metrekare 617 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
250 000 € 50 €/m²
  • Nesne kodu 59705
  • Metrekare 5000 m²
  • Denize uzaklık 750 m

Bülten aboneliği