850 000 €
35 €/m²
Property 6877 photo 1
Property 6877 photo 2
Property 6877 photo 3
Property 6877 photo 4

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 10 m

Açıklama

Satılık Arsa 23940 metrekare İyonya adalarında. Kent planına entegre edilme süreci devam ediyor. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 4295
  • Metrekare 6374 m²
  • Denize uzaklık 27 m
Satılık
940 000 € 134 €/m²
  • Nesne kodu 4297
  • Metrekare 7000 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
1 000 000 € 750 000 € 62 €/m²
  • Nesne kodu 6706
  • Metrekare 12000 m²
  • Denize uzaklık 2 m
Satılık
850 000 € 35 €/m²
  • Nesne kodu 6877
  • Metrekare 23940 m²
  • Denize uzaklık 10 m
Satılık
1 150 000 € 37 €/m²
  • Nesne kodu 20962
  • Metrekare 31000 m²
  • Denize uzaklık 20 m
Satılık
700 000 € 95 €/m²
  • Nesne kodu 57474
  • Metrekare 7330 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
800 000 € 82 €/m²
  • Nesne kodu 57475
  • Metrekare 9747 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
690 000 € 158 €/m²
  • Nesne kodu 65363
  • Metrekare 4365 m²
  • Denize uzaklık 4200 m

Bülten aboneliği