Satılık - Arsa 6374 m² İyonya adalarında

Yunanistan İyon Adaları Korfu Paxoi Dili
İstek üzeri
Property 4295 photo 1
Property 4295 photo 2
Property 4295 photo 3

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 27 m
  • En yakın şehire uzaklık: 3,2 km
  • Havaalanına uzaklık: 53 km

Açıklama

Satılık çit Arsa 6374 metrekare İyonya adalarında. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
110 000 € 7 €/m²
  • Nesne kodu 41976
  • Metrekare 14700 m²
  • Denize uzaklık 3250 m
Satılık
320 000 € 83 €/m²
  • Nesne kodu 42128
  • Metrekare 3820 m²
  • Denize uzaklık 2100 m
Satılık
300 000 € 384 €/m²
  • Nesne kodu 42337
  • Metrekare 780 m²
  • Denize uzaklık 50 m
Satılık
220 000 € 73 €/m²
  • Nesne kodu 43341
  • Metrekare 3000 m²
  • Denize uzaklık 20 m
Satılık
128 000 € 164 €/m²
  • Nesne kodu 43882
  • Metrekare 778 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
138 000 € 139 €/m²
  • Nesne kodu 43883
  • Metrekare 988 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
265 000 € 60 €/m²
  • Nesne kodu 43884
  • Metrekare 4413 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
530 000 € 85 €/m²
  • Nesne kodu 43885
  • Metrekare 6179 m²
  • Denize uzaklık 1500 m

Bülten aboneliği