Satılan
2 500 000 €
2083 €/m²
Property 6854 photo 1
Property 6854 photo 2
Property 6854 photo 3
Property 6854 photo 4
Property 6854 photo 5
Property 6854 photo 6
Property 6854 photo 7
Property 6854 photo 8
Property 6854 photo 9

Ayrıntılar

  • Karlılık: 10,04%
  • Yapım Yılı: 1986
  • Yenileme yılı: 2008
  • Plaj: песчано-галечный
  • Diğer olanaklar: бытовая техника
  • Denize mesafe: 10 m
  • Havaalanına uzaklık: 30 km

Hizmetler

  • Havuz
  • Depo

Açıklama

Girit’te satılık 1200 metrekare otel. Otelin 0 oluşmaktadır, Otel ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, güneş enerjisi, yüzme havuzu, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
2 300 000 € 3833 €/m²
  • Nesne kodu 6032
  • Metrekare 600 m²
  • Rooms 1
Satılık
3 000 000 € 3797 €/m²
  • Nesne kodu 23205
  • Metrekare 790 m²
  • Rooms 22
Satılık
3 120 000 € 1733 €/m²
  • Nesne kodu 39371
  • Metrekare 1800 m²
  • Rooms 38
Satılık
2 935 000 € 2080 €/m²
  • Nesne kodu 48666
  • Metrekare 1411 m²
  • Rooms 42
Satılık
3 200 000 € 3200 €/m²
  • Nesne kodu 51061
  • Metrekare 1000 m²
  • Rooms 23
Satılık
3 000 000 € 3529 €/m²
  • Nesne kodu 51956
  • Metrekare 850 m²
  • Rooms 17
Satılık
2 670 000 € 3814 €/m²
  • Nesne kodu 54385
  • Metrekare 700 m²
  • Denize uzaklık 150 m
Satılık
2 123 000 € 3724 €/m²
  • Nesne kodu 54600
  • Metrekare 570 m²
  • Rooms 9
Satılık
2 600 000 € 4727 €/m²
  • Nesne kodu 63884
  • Metrekare 550 m²
  • Rooms 12

Bülten aboneliği