80 000 €
1600 €/m²
Property 66148 photo 1
Property 66148 photo 2
Property 66148 photo 3
Property 66148 photo 4
Property 66148 photo 5
Property 66148 photo 6
Property 66148 photo 7
Property 66148 photo 8
Property 66148 photo 9
Property 66148 photo 10
Property 66148 photo 11
Property 66148 photo 12
Property 66148 photo 13

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 5
  • Yapım Yılı: 1964
  • Yenileme yılı: 2010
  • Oda sayısı: 2
  • Isıtma: mazot
  • Koşul: Eski inşaat
  • Energy Class: E
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 8640 m
  • Havaalanına uzaklık: 33 km

Hizmetler

  • Asansör
  • Çift cam

Açıklama

Atina’da satılık 50 metrekare daire. Daire 1. katta bulunur, 1. kat bir yatak odası, salon, bir mutfak, bir banyo mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak köşe taraftadır Mülk, güzel bir şehir manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, klima, tente, asansör, ısıtma, bulunmaktadır.

=============================================================================

Daire 50 m² – Amerikis Meydanı, Atina

Atina Amerikis Meydanı yakınında bulunan 50 m² daire satışa sunulmaktadır.

Yüksek giriş seviyesinde bulunan bu sessiz ve güvenli daire, hem yaşam hem yatırım için idealdir.

🏡 🔹 Plan ve Yaşam Alanları

• Giriş holü

• Klimalı aydınlık salon

• Ankastre fırınlı yenilenmiş mutfak

• Yeni sürgülü dolaplı 1 yatak odası

• Geniş banyo

• 2 balkon

• 2 depolama alanı

⚙️ 🔹 Özellikler

• 50 m²

• 1964 yapımı

📍 🔹 Konum

• Patision Caddesi’ne 170 m

• Acharnon Caddesi’ne yakın

• Metro ve ISAP’a 500 m

• Atina Ekonomi Üniversitesi’ne 1,5 km

• Mağaza, kafe, okul ve tiyatrolara yakın

Satılık
85 000 € 1700 €/m²
  • Nesne kodu 34880
  • Metrekare 50 m²
  • Rooms 2
Satılık
65 000 € 60 000 € 1034 €/m²
  • Nesne kodu 52854
  • Metrekare 58 m²
  • Rooms 2
Satılık
108 000 € 3600 €/m²
  • Nesne kodu 59744
  • Metrekare 30 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
76 000 € 1288 €/m²
  • Nesne kodu 62549
  • Metrekare 59 m²
  • Rooms 2
Satılık
110 000 € 2000 €/m²
  • Nesne kodu 63856
  • Metrekare 55 m²
  • Rooms 3
Satılık
105 000 € 6562 €/m²
  • Nesne kodu 64130
  • Metrekare 16 m²
  • Rooms 1
Satılık
70 000 € 65 000 € 1477 €/m²
  • Nesne kodu 64410
  • Metrekare 44 m²
  • Rooms 2
Satılık
97 000 € 3233 €/m²
  • Nesne kodu 65016
  • Metrekare 30 m²
  • Rooms 2
Satılık
110 000 € 3928 €/m²
  • Nesne kodu 65251
  • Metrekare 28 m²
  • Rooms 2
Satılık
80 000 € 1600 €/m²
  • Nesne kodu 66148
  • Metrekare 50 m²
  • Rooms 2

Bülten aboneliği