140 000 €
2979 €/m²
Property 66139 photo 1
Property 66139 photo 2
Property 66139 photo 3
Property 66139 photo 4
Property 66139 photo 5
Property 66139 photo 6
Property 66139 photo 7
Property 66139 photo 8
Property 66139 photo 9
Property 66139 photo 10
Property 66139 photo 11
Property 66139 photo 12

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1980
  • Oda sayısı: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 200 m
  • Havaalanına uzaklık: 44 km

Açıklama

Chalkidiki’de satılık 47 metrekare daire. Daire 1. katta bulunur, 1. kat bir yatak odası, salon, bir mutfak, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, klima, tente, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
135 000 € 2700 €/m²
  • Nesne kodu 44557
  • Metrekare 50 m²
  • Rooms 2
Satılık
130 000 € 3513 €/m²
  • Nesne kodu 44558
  • Metrekare 37 m²
  • Rooms 2
Satılık
135 000 € 3461 €/m²
  • Nesne kodu 61167
  • Metrekare 39 m²
  • Rooms 2
Satılık
135 000 € 2250 €/m²
  • Nesne kodu 62382
  • Metrekare 60 m²
  • Rooms 2
Satılık
125 000 € 2083 €/m²
  • Nesne kodu 62423
  • Metrekare 60 m²
  • Rooms 3
Satılık
130 000 € 2363 €/m²
  • Nesne kodu 62793
  • Metrekare 55 m²
  • Rooms 2
Satılık
125 000 € 2232 €/m²
  • Nesne kodu 63713
  • Metrekare 56 m²
  • Rooms 2
Satılık
130 000 € 2321 €/m²
  • Nesne kodu 63714
  • Metrekare 56 m²
  • Rooms 2
Satılık
135 000 € 2327 €/m²
  • Nesne kodu 63715
  • Metrekare 58 m²
  • Rooms 2
Satılık
128 000 € 3200 €/m²
  • Nesne kodu 65698
  • Metrekare 40 m²
  • Rooms 2

Bülten aboneliği