225 000 €
3125 €/m²
Property 66129 photo 1
Property 66129 photo 2
Property 66129 photo 3
Property 66129 photo 4
Property 66129 photo 5
Property 66129 photo 6
Property 66129 photo 7
Property 66129 photo 8
Property 66129 photo 9
Property 66129 photo 10
Property 66129 photo 11
Property 66129 photo 12
Property 66129 photo 13
Property 66129 photo 14

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 6
  • Yapım Yılı: 1962
  • Yenileme yılı: 2011
  • Oda sayısı: 3
  • Isıtma: elektrikli
  • Energy Class: E
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 450 m
  • Havaalanına uzaklık: 16 km

Hizmetler

  • Asansör
  • Depo
  • Access
  • Çift cam

Açıklama

Selanik’te satılık 72 metrekare daire. Daire 2. katta bulunur, 2. kat 2 yatak odası, salon, bir mutfak, bir duşlu tuvalet, bir kiler mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, güzel bir şehir manzarasına sahiptir..Ayrıca klima, asansör, ısıtma, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
279 000 € 3321 €/m²
  • Nesne kodu 62449
  • Metrekare 84 m²
  • Rooms 3
Satılık
285 000 € 3653 €/m²
  • Nesne kodu 63264
  • Metrekare 78 m²
  • Rooms 5
Satılık
300 000 € 6000 €/m²
  • Nesne kodu 63988
  • Metrekare 50 m²
  • Rooms 2
Satılık
260 000 € 3466 €/m²
  • Nesne kodu 64478
  • Metrekare 75 m²
  • Rooms 3
Satılık
300 000 € 2912 €/m²
  • Nesne kodu 64493
  • Metrekare 103 m²
  • Rooms 4
Satılık
310 000 € 3444 €/m²
  • Nesne kodu 64543
  • Metrekare 90 m²
  • Rooms 3
Satılık
330 000 € 3666 €/m²
  • Nesne kodu 64546
  • Metrekare 90 m²
  • Rooms 3
Satılık
320 000 € 3555 €/m²
  • Nesne kodu 64548
  • Metrekare 90 m²
  • Rooms 3
Satılık
290 000 € 3372 €/m²
  • Nesne kodu 64591
  • Metrekare 86 m²
  • Rooms 3

Bülten aboneliği