500 000 €
1250 €/m²
Property 66124 photo 1
Property 66124 photo 2
Property 66124 photo 3
Property 66124 photo 4
Property 66124 photo 5
Property 66124 photo 6
Property 66124 photo 7
Property 66124 photo 8
Property 66124 photo 9

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 0,6

Açıklama

Satılık Arsa 400 metrekare Selanik çevresinde. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 240 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
550 000 € 38 €/m²
  • Nesne kodu 21609
  • Metrekare 14400 m²
  • Denize uzaklık 1350 m
Satılık
460 000 € 24 €/m²
  • Nesne kodu 34037
  • Metrekare 18500 m²
  • Denize uzaklık 6900 m
Satılık
420 000 € 105 €/m²
  • Nesne kodu 41761
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
500 000 € 52 €/m²
  • Nesne kodu 42501
  • Metrekare 9500 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
450 000 € 303 €/m²
  • Nesne kodu 57091
  • Metrekare 1483 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
450 000 € 68 €/m²
  • Nesne kodu 58014
  • Metrekare 6596 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
410 000 € 113 €/m²
  • Nesne kodu 58448
  • Metrekare 3600 m²
  • Denize uzaklık 16 m
Satılık
420 000 € 68 €/m²
  • Nesne kodu 62209
  • Metrekare 6100 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
420 000 € 76 €/m²
  • Nesne kodu 62509
  • Metrekare 5500 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
420 000 € 93 €/m²
  • Nesne kodu 66086
  • Metrekare 4500 m²
  • Denize uzaklık 6000 m

Bülten aboneliği