500 000 €
186 €/m²
Property 63642 photo 1
Property 63642 photo 2
Property 63642 photo 3
Property 63642 photo 4
Property 63642 photo 5
Property 63642 photo 6

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 5000 m
  • Havaalanına uzaklık: 10 km

Açıklama

Satılık Arsa 2688 metrekare Selanik çevresinde. Şehir planının dışındadır . Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Arsanın imarı bulunmaktadır. Mülk, güzel bir deniz manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
460 000 € 24 €/m²
  • Nesne kodu 34037
  • Metrekare 18500 m²
  • Denize uzaklık 6900 m
Satılık
500 000 € 52 €/m²
  • Nesne kodu 42501
  • Metrekare 9500 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
500 000 € 79 €/m²
  • Nesne kodu 42549
  • Metrekare 6300 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
495 000 € 374 €/m²
  • Nesne kodu 56988
  • Metrekare 1321 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
470 000 € 430 000 € 119 €/m²
  • Nesne kodu 60103
  • Metrekare 3600 m²
  • Denize uzaklık 1200 m
Satılık
500 000 € 142 €/m²
  • Nesne kodu 60961
  • Metrekare 3520 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
460 000 € 220 €/m²
  • Nesne kodu 62244
  • Metrekare 2084 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
535 000 € 178 €/m²
  • Nesne kodu 62508
  • Metrekare 3000 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
450 000 € 529 €/m²
  • Nesne kodu 63475
  • Metrekare 850 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
500 000 € 186 €/m²
  • Nesne kodu 63642
  • Metrekare 2688 m²
  • Denize uzaklık 5000 m

Bülten aboneliği