1 300 000 €
9489 €/m²
Property 66119 photo 1
Property 66119 photo 2
Property 66119 photo 3

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 2026
  • Oda sayısı: 4
  • Isıtma: ısıtma pompası
  • Koşul: Yapım aşamasında
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Denize mesafe: 400 m
  • Havaalanına uzaklık: 30 km

Hizmetler

  • Parking
  • Asansör
  • Depo
  • Çift cam
  • Golden Visa

Açıklama

Atina’da satılık 137 metrekare daire. Daire 2. katta bulunur, 2. kat 3 yatak odası, amerikan mutfak, 2 duşlu tuvalet, bir kiler mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır .Ayrıca güneş enerjisi, klima, otopark, asansör, kiler bulunmaktadır.

---------------------------------------------

Elliniko’da Satılık Daire

Elliniko

Konum

Daire, Atina’nın güney kıyı bölgesinde yer alan Elliniko’da bulunmaktadır. Eski havaalanı alanındaki büyük kentsel dönüşüm projesine ve Atina Rivierası’na yakın konumdadır. Denize, ana yollara ve temel yaşam olanaklarına kolay erişim sunar.

Plan

  • 3 yatak odası
  • 2 banyo
  • Açık plan salon ve mutfak (salon-mutfak)
  • Denize bakan geniş ön balkon
  • Elliniko Kulesi ve çevre bölge manzarası

Özellikler

  • Ana balkondan deniz manzarası
  • Aydınlık ve ferah iç mekanlar
  • Modern ve fonksiyonel yerleşim planı
  • Sahil ve plajlara yakın konum
  • Ulaşım açısından avantajlı

Yaşam Avantajı

Elliniko, büyük ölçekli kentsel dönüşüm projesi sayesinde Atina’nın en hızlı gelişen bölgelerinden biridir. Bölge sürekli olarak modernleşmekte ve yaşam kalitesi artmaktadır.

Yatırım Potansiyeli

  • Ellinikon mega proje etkisi
  • Deniz manzaralı konutlara artan talep
  • Sınırlı arz nedeniyle yüksek değer
  • Uzun vadede güçlü değer artışı potansiyeli

Konum

Benzer öğeler

Satılık
1 280 000 € 10078 €/m²
  • Nesne kodu 56256
  • Metrekare 127 m²
  • Rooms 3
Satılık
1 350 000 € 7258 €/m²
  • Nesne kodu 56963
  • Metrekare 186 m²
  • Rooms 5
Satılık
1 800 000 € 12000 €/m²
  • Nesne kodu 57079
  • Metrekare 150 m²
  • Rooms 4
Satılık
1 200 000 € 13636 €/m²
  • Nesne kodu 57087
  • Metrekare 88 m²
  • Rooms 2
Satılık
1 295 000 € 9452 €/m²
  • Nesne kodu 58377
  • Metrekare 137 m²
  • Rooms 4
Satılık
1 355 000 € 11782 €/m²
  • Nesne kodu 58416
  • Metrekare 115 m²
  • Rooms 4
Satılık
1 080 000 € 11739 €/m²
  • Nesne kodu 58417
  • Metrekare 92 m²
  • Rooms 3
Satılık
1 050 000 € 7777 €/m²
  • Nesne kodu 62306
  • Metrekare 135 m²
  • Rooms 4
Satılık
1 600 000 € 11851 €/m²
  • Nesne kodu 62309
  • Metrekare 135 m²
  • Rooms 4

Bülten aboneliği