155 000 €
775 €/m²
Property 66118 photo 1
Property 66118 photo 2
Property 66118 photo 3
Property 66118 photo 4
Property 66118 photo 5
Property 66118 photo 6
Property 66118 photo 7
Property 66118 photo 8
Property 66118 photo 9
Property 66118 photo 10
Property 66118 photo 11
Property 66118 photo 12
Property 66118 photo 13
Property 66118 photo 14
Property 66118 photo 15
Property 66118 photo 16
Property 66118 photo 17
Property 66118 photo 18
Property 66118 photo 19
Property 66118 photo 20
Property 66118 photo 21
Property 66118 photo 22
Property 66118 photo 23
Property 66118 photo 24

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1995
  • Isıtma: diğer
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 1
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 6000 m
  • Havaalanına uzaklık: 8 km

Hizmetler

  • Parking
  • Depo
  • Access
  • Garaj

Açıklama

Selanik’te satılık 200 metrekare duplex. Duplex 3 oluşmaktadır, zemin kat bir banyo, bir kiler mevcuttur. Dubleks ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir manzaraya sahiptir..Ayrıca otopark, bahçe, çim, garaj, ısıtma, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
220 000 € 2857 €/m²
  • Nesne kodu 59816
  • Metrekare 77 m²
  • Rooms 2
Satılık
179 000 € 1845 €/m²
  • Nesne kodu 59893
  • Metrekare 97 m²
  • Rooms 3
Satılık
205 000 € 2113 €/m²
  • Nesne kodu 59894
  • Metrekare 97 m²
  • Rooms 3
Satılık
205 000 € 2113 €/m²
  • Nesne kodu 60003
  • Metrekare 97 m²
  • Rooms 3
Satılık
210 000 € 1166 €/m²
  • Nesne kodu 61737
  • Metrekare 180 m²
  • Rooms 5
Satılık
185 000 € 2176 €/m²
  • Nesne kodu 62260
  • Metrekare 85 m²
  • Rooms 3
Satılık
135 000 € 2700 €/m²
  • Nesne kodu 63135
  • Metrekare 50 m²
  • Rooms 2
Satılık
179 000 € 2632 €/m²
  • Nesne kodu 64171
  • Metrekare 68 m²
  • Rooms 3
Satılık
170 000 € 944 €/m²
  • Nesne kodu 65951
  • Metrekare 180 m²
  • Rooms 3

Bülten aboneliği