150 000 €
2083 €/m²
Property 66115 photo 1
Property 66115 photo 2
Property 66115 photo 3
Property 66115 photo 4
Property 66115 photo 5
Property 66115 photo 6
Property 66115 photo 7
Property 66115 photo 8
Property 66115 photo 9
Property 66115 photo 10
Property 66115 photo 11
Property 66115 photo 12

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 3
  • Yapım Yılı: 1980
  • Yenileme yılı: 2012
  • Oda sayısı: 3
  • Isıtma: doğalgaz
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 3000 m
  • Havaalanına uzaklık: 18 km

Hizmetler

  • Asansör
  • Şömine
  • Çift cam

Açıklama

Selanik’te satılık 72 metrekare daire. Daire 3. katta bulunur, 3. kat 2 yatak odası, amerikan mutfak, bir banyo mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak köşe taraftadır .Ayrıca şömine, klima, tente, asansör, ısıtma, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
135 000 € 2812 €/m²
  • Nesne kodu 59129
  • Metrekare 48 m²
  • Rooms 2
Satılık
135 000 € 1776 €/m²
  • Nesne kodu 59674
  • Metrekare 76 m²
  • Rooms 3
Satılık
130 000 € 2000 €/m²
  • Nesne kodu 61730
  • Metrekare 65 m²
  • Rooms 2
Satılık
130 000 € 2166 €/m²
  • Nesne kodu 63488
  • Metrekare 60 m²
  • Rooms 2
Satılık
134 000 € 2436 €/m²
  • Nesne kodu 65275
  • Metrekare 55 m²
  • Rooms 2
Seçkin Satılık
135 000 € 2500 €/m²
  • Nesne kodu 65327
  • Metrekare 54 m²
  • Rooms 2
Satılık
132 000 € 2275 €/m²
  • Nesne kodu 65529
  • Metrekare 58 m²
  • Rooms 2
Satılık
135 000 € 4090 €/m²
  • Nesne kodu 65823
  • Metrekare 33 m²
  • Rooms 2

Bülten aboneliği