155 000 €
2500 €/m²
Property 66066 photo 1
Property 66066 photo 2
Property 66066 photo 3
Property 66066 photo 4
Property 66066 photo 5
Property 66066 photo 6
Property 66066 photo 7
Property 66066 photo 8
Property 66066 photo 9
Property 66066 photo 10
Property 66066 photo 11
Property 66066 photo 12
Property 66066 photo 13

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1958
  • Yenileme yılı: 2003
  • Oda sayısı: 3
  • Isıtma: elektrikli
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 820 m
  • Havaalanına uzaklık: 36 km

Açıklama

Atina’da satılık 62 metrekare daire. Daire 2. katta bulunur, 2. kat 2 yatak odası, amerikan mutfak, bir banyo mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca klima, tente, ısıtma, bulunmaktadır. Asansörsüz bina.

-------------------------------------------------------------------------

Palaio Faliro’da, Davari Meydanı yakınında bulunan bu 62 m² büyüklüğündeki aydınlık ve ferah köşe daire, 2. katta yer almaktadır. 1958 yılında inşa edilen ve 2003 yılında yenilenen daire, hem oturum hem de yatırım amacıyla ideal bir seçenektir.

Dairede iki geniş yatak odası, bir banyo, rahat bir oturma alanı ve kullanışlı bir mutfak bulunmaktadır. Daireyi çevreleyen geniş balkon, tüm yaşam alanlarına bol doğal ışık sağlamakta ve ferah bir atmosfer yaratmaktadır. Ayrıca tente sistemi, seramik zeminler ve elektrikli ısıtma ile klima (A/C) mevcuttur.

Köşe konumlu ve çift cepheli olan daire oldukça aydınlıktır ve iyi hava sirkülasyonuna sahiptir. Evcil hayvan kabul edilmektedir. Özellikle öğrenciler, çiftler veya yatırımcılar için son derece uygun bir seçenektir. Binada asansör bulunmamaktadır.

Daire denize yalnızca 820 metre, Atina Uluslararası Havalimanı’na ise 36 km uzaklıktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
165 000 € 1375 €/m²
  • Nesne kodu 36811
  • Metrekare 120 m²
  • Rooms 3
Satılık
180 000 € 1800 €/m²
  • Nesne kodu 37128
  • Metrekare 100 m²
  • Rooms 4
Satılık
160 000 € 1720 €/m²
  • Nesne kodu 37430
  • Metrekare 93 m²
  • Rooms 4
Satılık
230 000 € 220 000 € 2000 €/m²
  • Nesne kodu 37455
  • Metrekare 110 m²
  • Rooms 4
Satılık
140 000 € 4000 €/m²
  • Nesne kodu 38725
  • Metrekare 35 m²
  • Rooms 1
Satılık
150 000 € 1666 €/m²
  • Nesne kodu 41135
  • Metrekare 90 m²
  • Rooms 3
Satılık
130 000 € 3023 €/m²
  • Nesne kodu 41183
  • Metrekare 43 m²
  • Rooms 2
Satılık
230 000 € 2584 €/m²
  • Nesne kodu 42461
  • Metrekare 89 m²
  • Rooms 3
Satılık
225 600 € 5936 €/m²
  • Nesne kodu 42851
  • Metrekare 38 m²
  • Rooms 1
Satılık
190 000 € 1652 €/m²
  • Nesne kodu 44137
  • Metrekare 115 m²
  • Rooms 4

Bülten aboneliği