65 000 €
4643 €/m²
Property 66059 photo 1
Property 66059 photo 2
Property 66059 photo 3
Property 66059 photo 4
Property 66059 photo 5
Property 66059 photo 6
Property 66059 photo 7
Property 66059 photo 8
Property 66059 photo 9
Property 66059 photo 10

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1970
  • Oda sayısı: 1
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 5600 m
  • En yakın şehire uzaklık: 29 km
  • Havaalanına uzaklık: 30 km

Açıklama

Korfu’da satılık 14 metrekare daire. Daire 1. katta bulunur, 1. kat bir yatak odası, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır Mülk, güzel bir dağ manzarasına sahiptir..Ayrıca güneş enerjisi, bahçe, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
95 000 € 2567 €/m²
  • Nesne kodu 44335
  • Metrekare 37 m²
  • Rooms 2
Satılık
89 783 € 1575 €/m²
  • Nesne kodu 44426
  • Metrekare 57 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
75 000 € 3000 €/m²
  • Nesne kodu 65826
  • Metrekare 25 m²
  • Rooms 1
Satılık
95 000 € 1938 €/m²
  • Nesne kodu 65886
  • Metrekare 49 m²
  • Rooms 1
Satılık
65 000 € 4642 €/m²
  • Nesne kodu 66059
  • Metrekare 14 m²
  • Rooms 1

Bülten aboneliği