158 000 €
3160 €/m²
Property 66058 photo 1
Property 66058 photo 2

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 2
  • Yapım Yılı: 1980
  • Yenileme yılı: 2023
  • Oda sayısı: 3
  • Isıtma: elektrikli
  • Energy Class: Enerji Kimlik Belgesi düzenleniyor
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 90 m
  • Havaalanına uzaklık: 11 km

Hizmetler

  • Access
  • Çift cam

Açıklama

Selanik’te satılık 50 metrekare daire. Daire 1. katta bulunur, 1. kat 2 yatak odası, amerikan mutfak, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, şehir manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, klima, ısıtma, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
235 000 € 3405 €/m²
  • Nesne kodu 64951
  • Metrekare 69 m²
  • Rooms 3
Satılık
140 000 € 3888 €/m²
  • Nesne kodu 65006
  • Metrekare 36 m²
  • Rooms 2
Satılık
148 000 € 2276 €/m²
  • Nesne kodu 65018
  • Metrekare 65 m²
  • Rooms 2
Satılık
160 000 € 2285 €/m²
  • Nesne kodu 65023
  • Metrekare 70 m²
  • Rooms 3
Satılık
210 000 € 2258 €/m²
  • Nesne kodu 65078
  • Metrekare 93 m²
  • Rooms 3
Önerilen Satılık
168 000 € 1826 €/m²
  • Nesne kodu 65112
  • Metrekare 92 m²
  • Rooms 4
Satılık
189 000 € 2520 €/m²
  • Nesne kodu 65127
  • Metrekare 75 m²
  • Rooms 3
Satılık
189 000 € 2486 €/m²
  • Nesne kodu 65151
  • Metrekare 76 m²
  • Rooms 3
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 65208
  • Metrekare 45 m²
  • Rooms 2
Satılık
195 000 € 2785 €/m²
  • Nesne kodu 65212
  • Metrekare 70 m²
  • Denize uzaklık 600 m

Bülten aboneliği