Property 65078 photo 1
Property 65078 photo 2
Property 65078 photo 3
Property 65078 photo 4
Property 65078 photo 5
Property 65078 photo 6
Property 65078 photo 7
Property 65078 photo 8
Property 65078 photo 9
Property 65078 photo 10
Property 65078 photo 11
Property 65078 photo 12
Property 65078 photo 13
Property 65078 photo 14
Property 65078 photo 15
Property 65078 photo 16
Property 65078 photo 17
Property 65078 photo 18
Property 65078 photo 19
Property 65078 photo 20

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 3
  • Yapım Yılı: 1985
  • Oda sayısı: 3
  • Isıtma: mazot
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 1500 m
  • Havaalanına uzaklık: 10 km

Açıklama

Selanik’te satılık 93 metrekare daire. Daire 1. katta bulunur, 1. kat 2 yatak odası, salon, bir mutfak, bir banyo mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak köşe taraftadır .Ayrıca klima, tente, otopark, asansör, ısıtma, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
210 000 € 2258 €/m²
  • Nesne kodu 65078
  • Metrekare 93 m²
  • Rooms 3
Satılık
189 000 € 2520 €/m²
  • Nesne kodu 65127
  • Metrekare 75 m²
  • Rooms 3
Satılık
189 000 € 2486 €/m²
  • Nesne kodu 65151
  • Metrekare 76 m²
  • Rooms 3
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 65208
  • Metrekare 45 m²
  • Rooms 2
Satılık
195 000 € 2785 €/m²
  • Nesne kodu 65212
  • Metrekare 70 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
220 000 € 1981 €/m²
  • Nesne kodu 65259
  • Metrekare 111 m²
  • Rooms 4
Satılık
175 000 € 3301 €/m²
  • Nesne kodu 65289
  • Metrekare 53 m²
  • Rooms 2
Satılık
175 000 € 3365 €/m²
  • Nesne kodu 65290
  • Metrekare 52 m²
  • Rooms 2
Satılık
205 000 € 3534 €/m²
  • Nesne kodu 65291
  • Metrekare 58 m²
  • Rooms 2
Satılık
290 000 € 3625 €/m²
  • Nesne kodu 65292
  • Metrekare 80 m²
  • Rooms 3

Bülten aboneliği