155 000 €
3100 €/m²
Property 66057 photo 1
Property 66057 photo 2
Property 66057 photo 3
Property 66057 photo 4
Property 66057 photo 5
Property 66057 photo 6
Property 66057 photo 7
Property 66057 photo 8
Property 66057 photo 9
Property 66057 photo 10
Property 66057 photo 11
Property 66057 photo 12
Property 66057 photo 13
Property 66057 photo 14
Property 66057 photo 15
Property 66057 photo 16
Property 66057 photo 17
Property 66057 photo 18

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 2
  • Yapım Yılı: 1979
  • Yenileme yılı: 2023
  • Oda sayısı: 3
  • Isıtma: elektrikli
  • Energy Class: Enerji Kimlik Belgesi düzenleniyor
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 90 m
  • Havaalanına uzaklık: 11 km

Hizmetler

  • Access
  • Çift cam

Açıklama

Selanik çevresinde satılık 50 metrekare daire. Daire 1. katta bulunur, 1. kat 2 yatak odası, amerikan mutfak, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak güneş gören taraftadır Mülk, güzel bir şehir manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, klima, ısıtma, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
157 000 € 1652 €/m²
  • Nesne kodu 58211
  • Metrekare 95 m²
  • Rooms 3
Satılık
130 000 € 1250 €/m²
  • Nesne kodu 59054
  • Metrekare 104 m²
  • Rooms 3
Satılık
165 000 € 2661 €/m²
  • Nesne kodu 59067
  • Metrekare 62 m²
  • Rooms 2
Satılık
130 000 € 1511 €/m²
  • Nesne kodu 61154
  • Metrekare 86 m²
  • Rooms 3
Satılık
220 000 € 2268 €/m²
  • Nesne kodu 61320
  • Metrekare 97 m²
  • Rooms 3
Satılık
168 000 € 2896 €/m²
  • Nesne kodu 63127
  • Metrekare 58 m²
  • Rooms 2
Satılık
175 000 € 1215 €/m²
  • Nesne kodu 63136
  • Metrekare 144 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
125 000 € 1524 €/m²
  • Nesne kodu 63215
  • Metrekare 82 m²
  • Rooms 3

Bülten aboneliği