168 000 €
2897 €/m²
Property 63127 photo 1
Property 63127 photo 2
Property 63127 photo 3
Property 63127 photo 4
Property 63127 photo 5
Property 63127 photo 6
Property 63127 photo 7
Property 63127 photo 8
Property 63127 photo 9

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 2
  • Yapım Yılı: 2026
  • Oda sayısı: 2
  • Isıtma: doğalgaz
  • Koşul: Yapım aşamasında
  • Energy Class: A+
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 2400 m
  • Havaalanına uzaklık: 5 km

Açıklama

Selanik çevresinde satılık 58 metrekare daire. Daire 2. katta bulunur, 2. kat bir yatak odası, amerikan mutfak, bir duşlu tuvalet, bir kiler mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir manzaraya sahiptir..Ayrıca güneş enerjisi, klima, otopark, asansör, ısıtma, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
160 000 € 1509 €/m²
  • Nesne kodu 54681
  • Metrekare 106 m²
  • Rooms 4
Satılık
165 000 € 2538 €/m²
  • Nesne kodu 56697
  • Metrekare 65 m²
  • Rooms 3
Satılık
157 000 € 1652 €/m²
  • Nesne kodu 58211
  • Metrekare 95 m²
  • Rooms 3
Satılık
165 000 € 2661 €/m²
  • Nesne kodu 59067
  • Metrekare 62 m²
  • Rooms 2
Satılık
168 000 € 2896 €/m²
  • Nesne kodu 63127
  • Metrekare 58 m²
  • Rooms 2
Satılık
175 000 € 1215 €/m²
  • Nesne kodu 63136
  • Metrekare 144 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
145 000 € 1726 €/m²
  • Nesne kodu 63701
  • Metrekare 84 m²
  • Rooms 3
Satılık
149 000 € 4515 €/m²
  • Nesne kodu 65211
  • Metrekare 33 m²
  • Rooms 2
Satılık
168 000 € 1768 €/m²
  • Nesne kodu 65795
  • Metrekare 95 m²
  • Rooms 3

Bülten aboneliği