158 000 €
1411 €/m²
Property 66051 photo 1
Property 66051 photo 2
Property 66051 photo 3
Property 66051 photo 4
Property 66051 photo 5
Property 66051 photo 6
Property 66051 photo 7
Property 66051 photo 8
Property 66051 photo 9
Property 66051 photo 10
Property 66051 photo 11
Property 66051 photo 12
Property 66051 photo 13
Property 66051 photo 14
Property 66051 photo 15
Property 66051 photo 16
Property 66051 photo 17
Property 66051 photo 18
Property 66051 photo 19
Property 66051 photo 20
Property 66051 photo 21
Property 66051 photo 22
Property 66051 photo 23
Property 66051 photo 24
Property 66051 photo 25
Property 66051 photo 26
Property 66051 photo 27
Property 66051 photo 28
Property 66051 photo 29
Property 66051 photo 30
Property 66051 photo 31
Property 66051 photo 32
Property 66051 photo 33
Property 66051 photo 34
Property 66051 photo 35
Property 66051 photo 36
Property 66051 photo 37
Property 66051 photo 38
Property 66051 photo 39
Property 66051 photo 40
Property 66051 photo 41
Property 66051 photo 42
Property 66051 photo 43
Property 66051 photo 44
Property 66051 photo 45

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1980
  • Yenileme yılı: 2007
  • Oda sayısı: 5
  • Isıtma: mazot
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Denize mesafe: 900 m
  • Havaalanına uzaklık: 70 km

Açıklama

Pieria’da satılık 112 metrekare mezonet. Mezonet 2 oluşmaktadır, zemin kat bir yatak odası, amerikan mutfak, bir duşlu tuvalet mevcuttur. 1. kat 2 yatak odası, salon, bir banyo, bir kiler mevcuttur. Mezonet ayrıca cephe olarak güneş gören taraftadır Mülk, güzel bir şehir manzarasına sahiptir..Ayrıca güneş enerjisi, şömine, otopark, ısıtma, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
200 000 € 952 €/m²
  • Nesne kodu 8888
  • Metrekare 210 m²
  • Rooms 5
Satılık
170 000 € 1278 €/m²
  • Nesne kodu 34913
  • Metrekare 133 m²
  • Rooms 4
Satılık
200 000 € 1282 €/m²
  • Nesne kodu 51832
  • Metrekare 156 m²
  • Rooms 4
Satılık
170 000 € 1888 €/m²
  • Nesne kodu 52818
  • Metrekare 90 m²
  • Rooms 3
Satılık
168 000 € 893 €/m²
  • Nesne kodu 57489
  • Metrekare 188 m²
  • Rooms 6
Satılık
170 000 € 1700 €/m²
  • Nesne kodu 57682
  • Metrekare 100 m²
  • Rooms 4
Satılık
175 000 € 754 €/m²
  • Nesne kodu 59297
  • Metrekare 232 m²
  • Rooms 4
Satılık
170 000 € 2428 €/m²
  • Nesne kodu 63122
  • Metrekare 70 m²
  • Rooms 4
Satılık
170 000 € 2428 €/m²
  • Nesne kodu 63123
  • Metrekare 70 m²
  • Rooms 4

Bülten aboneliği