670 000 €
3964 €/m²
Property 66048 photo 1
Property 66048 photo 2
Property 66048 photo 3
Property 66048 photo 4
Property 66048 photo 5
Property 66048 photo 6
Property 66048 photo 7
Property 66048 photo 8
Property 66048 photo 9
Property 66048 photo 10
Property 66048 photo 11
Property 66048 photo 12
Property 66048 photo 13
Property 66048 photo 14
Property 66048 photo 15
Property 66048 photo 16
Property 66048 photo 17
Property 66048 photo 18
Property 66048 photo 19
Property 66048 photo 20
Property 66048 photo 21
Property 66048 photo 22
Property 66048 photo 23
Property 66048 photo 24
Property 66048 photo 25
Property 66048 photo 26
Property 66048 photo 27
Property 66048 photo 28
Property 66048 photo 29
Property 66048 photo 30
Property 66048 photo 31
Property 66048 photo 32
Property 66048 photo 33
Property 66048 photo 34
Property 66048 photo 35

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 4
  • Yapım Yılı: 2009
  • Oda sayısı: 5
  • Isıtma: doğalgaz
  • Energy Class: D
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Denize mesafe: 2400 m
  • Havaalanına uzaklık: 25 km

Açıklama

Atina’da satılık 169 metrekare mezonet. Mezonet 2 oluşmaktadır, 3. kat bir yatak odası, salon, bir mutfak, bir tuvalet mevcuttur. Loft 2 yatak odası, salon, bir banyo, bir duşlu tuvalet, bir kiler mevcuttur. Mezonet ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir şehir manzarasına sahiptir..Ayrıca güneş enerjisi, şömine, asansör, garaj, ısıtma, alarm sistemi, kiler bulunmaktadır.

Lüks Dubleks 169 m² – Glyfada

Sessiz ve kaliteli bir yerleşim bölgesinde bulunan Glyfada’daki bu 169 m² dubleks daire satışa sunulmaktadır.

Konfor, işlevsellik ve mahremiyeti bir araya getiren bu özel mülk, hem yaşam hem de yatırım için ideal bir seçenektir.

🏡 🔹 Plan ve Yaşam Alanları

• 3 yatak odası

• 2 salon

• 3 banyo

• Modern mutfak

• Şömine

• 4 balkon (20 m²)

• 98,76 m² özel çatı terası

⚙️ 🔹 Özellikler

• 2009 yapımı

• Okullara, marketlere ve ulaşıma yakın

• Atina Rivierası ve plajlara yakın konum

🎯 🔹 Uygun kullanım

• Aile yaşamı

• Sürekli ikamet

• Premium yatırım fırsatı

Konum

Benzer öğeler

Satılık
840 000 € 740 000 € 5920 €/m²
  • Nesne kodu 58430
  • Metrekare 125 m²
  • Rooms 4
Satılık
590 000 € 5130 €/m²
  • Nesne kodu 58910
  • Metrekare 115 m²
  • Rooms 4
Satılık
590 000 € 4469 €/m²
  • Nesne kodu 58915
  • Metrekare 132 m²
  • Rooms 4
Satılık
710 000 € 5634 €/m²
  • Nesne kodu 58916
  • Metrekare 126 m²
  • Rooms 4
Satılık
680 000 € 4963 €/m²
  • Nesne kodu 58917
  • Metrekare 137 m²
  • Rooms 5
Satılık
900 000 € 5142 €/m²
  • Nesne kodu 58918
  • Metrekare 175 m²
  • Rooms 5
Satılık
770 000 € 5422 €/m²
  • Nesne kodu 58922
  • Metrekare 142 m²
  • Rooms 5
Satılık
825 000 € 6066 €/m²
  • Nesne kodu 58923
  • Metrekare 136 m²
  • Rooms 4
Satılık
620 000 € 6078 €/m²
  • Nesne kodu 59294
  • Metrekare 102 m²
  • Rooms 4
Satılık
850 000 € 5000 €/m²
  • Nesne kodu 61535
  • Metrekare 170 m²
  • Rooms 5

Bülten aboneliği