620 000 €
5124 €/m²
Property 64294 photo 1
Property 64294 photo 2
Property 64294 photo 3
Property 64294 photo 4
Property 64294 photo 5
Property 64294 photo 6
Property 64294 photo 7
Property 64294 photo 8
Property 64294 photo 9
Property 64294 photo 10
Property 64294 photo 11
Property 64294 photo 12
Property 64294 photo 13
Property 64294 photo 14
Property 64294 photo 15
Property 64294 photo 16
Property 64294 photo 17
Property 64294 photo 18
Property 64294 photo 19
Property 64294 photo 20
Property 64294 photo 21
Property 64294 photo 22
Property 64294 photo 23
Property 64294 photo 24

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 2023
  • Oda sayısı: 4
  • Isıtma: elektrikli
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Denize mesafe: 3300 m
  • Havaalanına uzaklık: 26 km

Hizmetler

  • Parking
  • Asansör
  • Şömine
  • Depo
  • Çift cam

Açıklama

Atina’da satılık 121 metrekare mezonet. Mezonet 2 oluşmaktadır, 1. kat bir yatak odası, amerikan mutfak, bir mutfak, bir duşlu tuvalet mevcuttur. 2. kat 2 yatak odası, 2 duşlu tuvalet mevcuttur. Mezonet ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır .Ayrıca güneş enerjisi, şömine, klima, tente, otopark, asansör, ısıtma, alarm sistemi, kiler bulunmaktadır.

----------------------------------------------------

Elliniko’nun (Ano Sourmena) kalbinde, toplam 121 m² büyüklüğünde, 2023 yapımı, yüksek B+ enerji sınıfına sahip modern bir dubleks daire satılıktır. Minimal ve şık tasarımıyla dikkat çekmektedir.

Plan:

  • 1. & 2. Kat (101 m²):
  • Ferah oturma odası ve şöminesi, modern mutfak, 3 yatak odası ve 3 banyosu ile aydınlık bir dubleks. Ahşap ve metal detaylı iç merdiven ile sürgülü cam kapılar, şıklık ve ferahlık hissi katmaktadır.
  • Zemin kat (21 m²):
  • Özel banyosu, alarm sistemi ve güvenlik kapısı bulunan bağımsız stüdyo daire. Misafir evi, ofis veya ayrı yaşam alanı olarak uygundur.
  • Bodrum kat (60 m²):
  • Banyolu geniş depo alanı, ek işlevsellik ve rahatlık sağlar.

Özellikler & Donanım:

  • Isı pompası (elektrik) ile bağımsız ısıtma

Konum:

  • Denize 3 km
  • Atina Uluslararası Havalimanı’na 26 km
  • Atina şehir merkezine ve güney sahiline kolay erişim

Atina’nın en gelişen bölgelerinden birinde lüks, işlevsellik ve konforu bir araya getiren bir mülk.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
800 000 € 6299 €/m²
  • Nesne kodu 64179
  • Metrekare 127 m²
  • Rooms 4
Satılık
810 000 € 6090 €/m²
  • Nesne kodu 64213
  • Metrekare 133 m²
  • Rooms 4
Satılık
850 000 € 5629 €/m²
  • Nesne kodu 64672
  • Metrekare 151 m²
  • Rooms 4
Satılık
880 000 € 5866 €/m²
  • Nesne kodu 64719
  • Metrekare 150 m²
  • Rooms 4
Satılık
850 000 € 5902 €/m²
  • Nesne kodu 64863
  • Metrekare 144 m²
  • Rooms 4
Satılık
765 000 € 5666 €/m²
  • Nesne kodu 64866
  • Metrekare 135 m²
  • Rooms 4
Satılık
890 000 € 6137 €/m²
  • Nesne kodu 64880
  • Metrekare 145 m²
  • Rooms 4
Satılık
810 000 € 5062 €/m²
  • Nesne kodu 64965
  • Metrekare 160 m²
  • Rooms 4
Satılık
860 000 € 5931 €/m²
  • Nesne kodu 65063
  • Metrekare 145 m²
  • Rooms 4
Satılık
925 000 € 9250 €/m²
  • Nesne kodu 65226
  • Metrekare 100 m²
  • Rooms 4

Bülten aboneliği