200 000 €
2564 €/m²
Property 66046 photo 1
Property 66046 photo 2
Property 66046 photo 3
Property 66046 photo 4
Property 66046 photo 5
Property 66046 photo 6
Property 66046 photo 7
Property 66046 photo 8
Property 66046 photo 9
Property 66046 photo 10
Property 66046 photo 11
Property 66046 photo 12
Property 66046 photo 13
Property 66046 photo 14
Property 66046 photo 15
Property 66046 photo 16
Property 66046 photo 17
Property 66046 photo 18
Property 66046 photo 19
Property 66046 photo 20
Property 66046 photo 21
Property 66046 photo 22
Property 66046 photo 23
Property 66046 photo 24
Property 66046 photo 25
Property 66046 photo 26

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1970
  • Yenileme yılı: 2025
  • Oda sayısı: 3
  • Isıtma: doğalgaz
  • Energy Class: B+
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 13000 m
  • Havaalanına uzaklık: 24 km

Hizmetler

  • Asansör
  • Çift cam

Açıklama

Atina’da satılık 78 metrekare daire. Daire 1. katta bulunur, 1. kat 2 yatak odası, amerikan mutfak, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır .Ayrıca güneş enerjisi, klima, tente, asansör, ısıtma, alarm sistemi, bulunmaktadır.

--------------------------------

Atina’nın gözde bölgelerinden Nea Kypseli’de bulunan, 1. katta yer alan 78 m² tamamen yenilenmiş daire. 1970 yılında inşa edilen mülk, 2025 yılında yüksek kaliteli modern malzemeler kullanılarak baştan sona yenilenmiştir ve konfor, güvenlik ile enerji verimliliğini bir arada sunmaktadır.

Dairede 1 banyo, güneş enerjili su ısıtıcısıyla entegre çalışan bireysel doğal gazlı ısıtma sistemi, enerji tasarruflu çift camlı pencereler, sineklikler ve tenteler bulunmaktadır. Ayrıca yeni klimalar, çelik güvenlik kapısı, alarm sistemi, iki güvenlik kamerası ve gömme dolaplar dahil tüm alanlarda modern LED aydınlatma mevcuttur.

B+ enerji sınıfına sahip olan bu daire, hem oturum hem de yatırım amacıyla ideal bir seçenektir ve “My Home 2” konut programına uygundur.

Denize yalnızca 13 km, Atina Uluslararası Havalimanı’na ise 24 km uzaklıktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
200 000 € 1769 €/m²
  • Nesne kodu 53236
  • Metrekare 113 m²
  • Rooms 3
Satılık
195 000 € 2074 €/m²
  • Nesne kodu 56872
  • Metrekare 94 m²
  • Rooms 3
Satılık
200 000 € 1818 €/m²
  • Nesne kodu 57400
  • Metrekare 110 m²
  • Rooms 4
Satılık
190 000 € 2714 €/m²
  • Nesne kodu 57429
  • Metrekare 70 m²
  • Rooms 3
Satılık
190 000 € 2714 €/m²
  • Nesne kodu 57534
  • Metrekare 70 m²
  • Rooms 2
Satılık
185 000 € 3700 €/m²
  • Nesne kodu 57683
  • Metrekare 50 m²
  • Rooms 2
Satılık
208 000 € 2418 €/m²
  • Nesne kodu 57841
  • Metrekare 86 m²
  • Rooms 2
Satılık
185 000 € 2534 €/m²
  • Nesne kodu 59325
  • Metrekare 73 m²
  • Rooms 3
Satılık
200 000 € 3076 €/m²
  • Nesne kodu 59390
  • Metrekare 65 m²
  • Rooms 2
Satılık
200 000 € 3508 €/m²
  • Nesne kodu 59435
  • Metrekare 57 m²
  • Rooms 2

Bülten aboneliği