300 000 €
6667 €/m²
Property 64940 photo 1
Property 64940 photo 2
Property 64940 photo 3
Property 64940 photo 4
Property 64940 photo 5
Property 64940 photo 6
Property 64940 photo 7
Property 64940 photo 8
Property 64940 photo 9
Property 64940 photo 10
Property 64940 photo 11
Property 64940 photo 12
Property 64940 photo 13

Ayrıntılar

  • Kat: 2. kat
  • Yapım Yılı: 1990
  • Yenileme yılı: 2026
  • Oda sayısı: 2
  • Isıtma: elektrikli
  • Koşul: Yapım aşamasında
  • Type of flooring: tiles, wood
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 1450 m
  • Havaalanına uzaklık: 22 km

Hizmetler

  • Çift cam
  • Golden Visa

Açıklama

Atina’da satılık 45 metrekare daire. Daire 1. katta bulunur, 1. kat bir yatak odası, amerikan mutfak, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır Mülk, güzel bir şehir manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, güneş enerjisi, ısıtma, bulunmaktadır. Gayrimenkulde çatı bahçesi vardır.

✨ Vari Merkezinde Lüks Tamamen Yenilenmiş Daire 45sqm– Atina Rivierası’nda Premium Bir Sığınak ✨

Bu zarif şekilde yenilenmiş, tamamen mobilyalı birinci kat dairede rafine bir yaşam deneyimi sizi bekliyor. Vari’nin en gözde merkezi konumunda yer alan bu konut; şık kafeler, tüm gün açık restoranlar, butik mağazalar ve temel hizmetlerle çevrili olup yaşam tarzı ile konforu bir araya getiriyor—Atina Rivierası’nın parıldayan sahiline sadece birkaç adım mesafede. 🌊🌴

Ünlü Varkiza Plajı “Yabanaki”ye kısa bir yürüyüşle ulaşılabilen bu mülk, huzur ve canlı sahil enerjisini mükemmel şekilde harmanlayarak hem kişisel yaşam hem de premium bir yatırım varlığı olarak idealdir.

🌟 Lüks Bir Yaşam Deneyimi

  • Modern estetikle tasarlanmış üst düzey renovasyon
  • Zarif dokunuşlarla aydınlık ayrı yatak odası
  • Tam mobilyalı ve tam donanımlı—hemen yaşamaya hazır
  • Dinlenmek veya misafir ağırlamak için geniş, güneş alan özel balkon
  • Isıtma ve soğutma özellikli klima
  • Enerji tasarruflu güneş enerjili su ısıtıcısı
  • Ortamı yükselten gizli aydınlatma
  • Isı yalıtımlı alüminyum doğrama ve Low-E çift cam
  • Tüm dairede sineklikler
  • Güvenlikli çelik kapı

📍 Üstün Yaşam Tarzı Sunan Premium Konum

Burada yaşamak Atina Rivierası’nın en iyisini sunar:

  • Restoranlara, kafelere, fırınlara, spor salonlarına, marketlere ve günlük ihtiyaçlara birkaç adım uzaklıkta
  • Varkiza/Yabanaki’nin altın kumlarına ~17 dakika yürüme mesafesi
  • Zarif bir atmosfere sahip canlı ve güvenli semt
  • Glyfada’ya hızlı ulaşım (10–15 dakika)
  • Atina Uluslararası Havalimanı’na kolay bağlantı (20 dakika) ✈️
  • Vari, Atina’nın güneyinin en çok tercih edilen bölgelerinden biridir ve sahil rahatlığı ile şehir konforunun mükemmel bir dengesini sunar.

💼 Yüksek Getirili Yatırım – Özellikle Yaz Aylarında

Atina Rivierası her yıl binlerce ziyaretçi çeker—Varkiza ise en popüler yaz destinasyonlarından biridir—bu nedenle bu daire üst düzey bir yatırım fırsatı sunar:

  • Airbnb ve kısa dönem kiralamalar için ideal
  • Yaz sezonunun yoğun döneminde çok yüksek doluluk
  • Turistlerden, dijital göçebelerden ve iş seyahati yapanlardan güçlü talep
  • Yıl boyu kiralama potansiyeli
  • Premium konumu sayesinde mükemmel değer artışı

İster kendiniz yaşayın ister büyüyen turizm pazarından kazanç sağlayın, bu mülk lüks yaşam ve güçlü yatırım getirisi sunar.

Not

Tasarım detayları ve renkler teslimatta değişiklik gösterebilir. Dış mekân mobilyaları ek ücret karşılığında sunulur.

Projenin tahmini teslim tarihi Mart 2026’dır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
280 000 € 2666 €/m²
  • Nesne kodu 65010
  • Metrekare 105 m²
  • Rooms 3
Satılık
310 000 € 3069 €/m²
  • Nesne kodu 63567
  • Metrekare 101 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
290 000 € 3411 €/m²
  • Nesne kodu 65145
  • Metrekare 85 m²
  • Rooms 3
Satılık
263 000 € 5977 €/m²
  • Nesne kodu 65216
  • Metrekare 44 m²
  • Rooms 2
Satılık
270 000 € 7297 €/m²
  • Nesne kodu 65357
  • Metrekare 37 m²
  • Rooms 2
Satılık
275 000 € 3437 €/m²
  • Nesne kodu 65069
  • Metrekare 80 m²
  • Rooms 3
Satılık
270 000 € 9310 €/m²
  • Nesne kodu 65350
  • Metrekare 29 m²
  • Rooms 2
Satılık
290 000 € 6170 €/m²
  • Nesne kodu 65358
  • Metrekare 47 m²
  • Rooms 2
Satılık
350 000 € 2941 €/m²
  • Nesne kodu 65643
  • Metrekare 119 m²
  • Rooms 5
Satılık
385 000 € 4010 €/m²
  • Nesne kodu 65230
  • Metrekare 96 m²
  • Rooms 3

Bülten aboneliği