165 000 € 155 000 €
2095 €/m²
Property 65828 photo 1
Property 65828 photo 2
Property 65828 photo 3
Property 65828 photo 4
Property 65828 photo 5
Property 65828 photo 6
Property 65828 photo 7
Property 65828 photo 8
Property 65828 photo 9
Property 65828 photo 10
Property 65828 photo 11
Property 65828 photo 12
Property 65828 photo 13
Property 65828 photo 14
Property 65828 photo 15
Property 65828 photo 16
Property 65828 photo 17
Property 65828 photo 18
Property 65828 photo 19
Property 65828 photo 20
Property 65828 photo 21
Property 65828 photo 22
Property 65828 photo 23

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 3
  • Yapım Yılı: 2022
  • Oda sayısı: 3
  • Isıtma: elektrikli
  • Energy Class: Enerji Kimlik Belgesi düzenleniyor
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Denize mesafe: 120 m
  • En yakın şehire uzaklık: 500 km
  • Havaalanına uzaklık: 62 km

Açıklama

Girit’te satılık 74 metrekare mezonet. Mezonet 3 oluşmaktadır, zemin kat amerikan mutfak, bir duşlu tuvalet mevcuttur. 1. kat bir yatak odası, bir duşlu tuvalet mevcuttur. 2. kat bir yatak odası mevcuttur. Mezonet ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ, şehir, orman manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, güneş enerjisi, klima, yüzme havuzu, ısıtma, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
240 000 € 2823 €/m²
  • Nesne kodu 33752
  • Metrekare 85 m²
  • Rooms 3
Satılık
170 000 € 107 000 € 930 €/m²
  • Nesne kodu 34747
  • Metrekare 115 m²
  • Rooms 4
Satılık
235 000 € 2043 €/m²
  • Nesne kodu 49454
  • Metrekare 115 m²
  • Rooms 6
Satılık
215 000 € 160 000 € 800 €/m²
  • Nesne kodu 56203
  • Metrekare 200 m²
  • Rooms 6
Satılık
160 000 € 1523 €/m²
  • Nesne kodu 59561
  • Metrekare 105 m²
  • Rooms 2
Satılık
168 000 € 157 000 € 1962 €/m²
  • Nesne kodu 63270
  • Metrekare 80 m²
  • Denize uzaklık 4800 m
Satılık
170 000 € 2266 €/m²
  • Nesne kodu 64991
  • Metrekare 75 m²
  • Rooms 3
Satılık
160 000 € 2133 €/m²
  • Nesne kodu 65199
  • Metrekare 75 m²
  • Rooms 3
Satılık
165 000 € 2200 €/m²
  • Nesne kodu 65200
  • Metrekare 75 m²
  • Rooms 3

Bülten aboneliği