75 000 €
3000 €/m²
Property 65826 photo 1
Property 65826 photo 2
Property 65826 photo 3
Property 65826 photo 4
Property 65826 photo 5
Property 65826 photo 6
Property 65826 photo 7
Property 65826 photo 8
Property 65826 photo 9
Property 65826 photo 10
Property 65826 photo 11
Property 65826 photo 12
Property 65826 photo 13
Property 65826 photo 14

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1960
  • Yenileme yılı: 2022
  • Oda sayısı: 1
  • Bathrooms: 1
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 300 m
  • En yakın şehire uzaklık: 1 km
  • Havaalanına uzaklık: 4 km

Açıklama

Korfu’da satılık 25 metrekare daire. Daire zemin katta bulunur, zemin kat amerikan mutfak, bir mutfak, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca klima, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
95 000 € 2567 €/m²
  • Nesne kodu 44335
  • Metrekare 37 m²
  • Rooms 2
Satılık
89 783 € 1575 €/m²
  • Nesne kodu 44426
  • Metrekare 57 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
110 000 € 1309 €/m²
  • Nesne kodu 65076
  • Metrekare 84 m²
  • Rooms 3
Satılık
75 000 € 3000 €/m²
  • Nesne kodu 65826
  • Metrekare 25 m²
  • Rooms 1
Satılık
95 000 € 1938 €/m²
  • Nesne kodu 65886
  • Metrekare 49 m²
  • Rooms 1
Satılık
70 000 € 5000 €/m²
  • Nesne kodu 66059
  • Metrekare 14 m²
  • Rooms 1

Bülten aboneliği