70 000 €
140 €/m²
Property 65820 photo 1
Property 65820 photo 2
Property 65820 photo 3
Property 65820 photo 4
Property 65820 photo 5
Property 65820 photo 6
Property 65820 photo 7
Property 65820 photo 8
Property 65820 photo 9

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 3400 m
  • Havaalanına uzaklık: 147 km

Açıklama

Satılık Arsa 500 metrekare Kiaritsi’de. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 120 metrekare. Mülk, güzel bir deniz, dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Önerilen Satılık
95 000 € 190 €/m²
  • Nesne kodu 61789
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 1400 m
Satılık
85 000 € 170 €/m²
  • Nesne kodu 62364
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 80 m
Satılık
95 000 € 190 €/m²
  • Nesne kodu 62514
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
100 000 € 91 000 € 182 €/m²
  • Nesne kodu 62679
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 3400 m
Satılık
100 000 € 91 000 € 182 €/m²
  • Nesne kodu 62680
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 3400 m
Satılık
100 000 € 200 €/m²
  • Nesne kodu 62784
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 170 m
Satılık
100 000 € 200 €/m²
  • Nesne kodu 62789
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
95 000 € 78 000 € 156 €/m²
  • Nesne kodu 62812
  • Metrekare 498 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
100 000 € 95 000 € 190 €/m²
  • Nesne kodu 63207
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
90 000 € 180 €/m²
  • Nesne kodu 63696
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 650 m

Bülten aboneliği