365 000 €
4679 €/m²
Property 58955 photo 1
Property 58955 photo 2
Property 58955 photo 3
Property 58955 photo 4
Property 58955 photo 5
Property 58955 photo 6
Property 58955 photo 7
Property 58955 photo 8
Property 58955 photo 9
Property 58955 photo 10
Property 58955 photo 11
Property 58955 photo 12
Property 58955 photo 13
Property 58955 photo 14
Property 58955 photo 15
Property 58955 photo 16
Property 58955 photo 17
Property 58955 photo 18
Property 58955 photo 19
Property 58955 photo 20
Property 58955 photo 21
Property 58955 photo 22
Property 58955 photo 23

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 5
  • Yapım Yılı: 2025
  • Oda sayısı: 3
  • Isıtma: doğalgaz
  • Koşul: Yapım aşamasında
  • Energy Class: A
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Denize mesafe: 7000 m
  • Havaalanına uzaklık: 46 km

Hizmetler

  • Depo

Açıklama

Atina’da satılık 78 metrekare daire. Daire 1. katta bulunur, 1. kat 2 yatak odası, salon, 2 duşlu tuvalet, bir kiler mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır .

Konum

Benzer öğeler

Satılık
299 000 € 6361 €/m²
  • Nesne kodu 62955
  • Metrekare 47 m²
  • Denize uzaklık 4148 m
Satılık
380 000 € 3333 €/m²
  • Nesne kodu 61483
  • Metrekare 114 m²
  • Rooms 4
Satılık
320 000 € 4324 €/m²
  • Nesne kodu 59869
  • Metrekare 74 m²
  • Rooms 3
Satılık
320 000 € 3333 €/m²
  • Nesne kodu 65252
  • Metrekare 96 m²
  • Rooms 4
Satılık
325 000 € 3494 €/m²
  • Nesne kodu 61347
  • Metrekare 93 m²
  • Rooms 4
Satılık
315 000 € 5727 €/m²
  • Nesne kodu 64830
  • Metrekare 55 m²
  • Rooms 2
Satılık
305 000 € 3315 €/m²
  • Nesne kodu 65813
  • Metrekare 92 m²
  • Rooms 5
Satılık
536 000 € 6536 €/m²
  • Nesne kodu 65340
  • Metrekare 82 m²
  • Rooms 3
Satılık
495 000 € 5963 €/m²
  • Nesne kodu 65225
  • Metrekare 83 m²
  • Rooms 3
Satılık
498 000 € 4742 €/m²
  • Nesne kodu 58961
  • Metrekare 105 m²
  • Rooms 3

Bülten aboneliği