125 000 €
1563 €/m²
Property 65788 photo 1
Property 65788 photo 2
Property 65788 photo 3
Property 65788 photo 4
Property 65788 photo 5
Property 65788 photo 6
Property 65788 photo 7
Property 65788 photo 8
Property 65788 photo 9
Property 65788 photo 10
Property 65788 photo 11
Property 65788 photo 12
Property 65788 photo 13
Property 65788 photo 14
Property 65788 photo 15
Property 65788 photo 16
Property 65788 photo 17
Property 65788 photo 18
Property 65788 photo 19
Property 65788 photo 20
Property 65788 photo 21
Property 65788 photo 22
Property 65788 photo 23
Property 65788 photo 24
Property 65788 photo 25
Property 65788 photo 26
Property 65788 photo 27
Property 65788 photo 28
Property 65788 photo 29

Ayrıntılar

  • Oda sayısı: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Denize mesafe: 8000 m
  • Havaalanına uzaklık: 38 km

Hizmetler

  • Depo
  • Çift cam

Açıklama

Atina’da satılık 80 metrekare daire. Daire zemin katta bulunur, zemin kat 2 yatak odası, salon, bir mutfak, 2 duşlu tuvalet, bir kiler mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, güzel bir şehir manzarasına sahiptir..Ayrıca kiler bulunmaktadır.

------------------------------------------

🏠 Zemin Kat Daire – Tamamen Yenilenmiş

Boyut: 80 m²

Yatak Odası: 2

Banyo: 2

Ek Alan: 15 m² bodrum depolama

🛋 Düzen

Geniş açık plan oturma ve yemek alanı

Yüksek kaliteli bitişlerle modern mutfak

İki konforlu yatak odası

İki tam donanımlı banyo

✨ Özellikler

Modern standartlara göre tamamen yenilenmiş

Parlak ve ferah, bol doğal ışık

15 m² bodrum depolama alanı dahil

Taşınmaya hazır

📍 Konum

Zemin katta uygun konumda

Yerel olanaklara, mağazalara ve ulaşıma kolay erişim

💰 Yatırım Potansiyeli

Aileler veya kira yatırımı için ideal

Daire + depolama kombinasyonu değer katıyor

Konum

Benzer öğeler

Bülten aboneliği