180 000 € 160 000 €
2286 €/m²
Property 58145 photo 1
Property 58145 photo 2
Property 58145 photo 3
Property 58145 photo 4
Property 58145 photo 5
Property 58145 photo 6
Property 58145 photo 7
Property 58145 photo 8
Property 58145 photo 9
Property 58145 photo 10
Property 58145 photo 11
Property 58145 photo 12
Property 58145 photo 13
Property 58145 photo 14
Property 58145 photo 15
Property 58145 photo 16
Property 58145 photo 17
Property 58145 photo 18
Property 58145 photo 19
Property 58145 photo 20
Property 58145 photo 21
Property 58145 photo 22
Property 58145 photo 23
Property 58145 photo 24

Ayrıntılar

  • Kat: 4. kat
  • Yapım Yılı: 1970
  • Yenileme yılı: 2023
  • Oda sayısı: 3
  • Isıtma: elektrikli
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 5500 m
  • Havaalanına uzaklık: 41 km

Hizmetler

  • Asansör
  • Çift cam

Açıklama

Atina’da satılık 70 metrekare daire. Daire 4. katta bulunur, 4. kat 2 yatak odası, amerikan mutfak, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak güneş gören taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir şehir manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, güneş enerjisi, klima, tente, asansör, ısıtma, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
260 000 € 10000 €/m²
  • Nesne kodu 65210
  • Metrekare 26 m²
  • Rooms 2
Satılık
260 000 € 4814 €/m²
  • Nesne kodu 63053
  • Metrekare 54 m²
  • Rooms 2
Satılık
185 000 € 3627 €/m²
  • Nesne kodu 65408
  • Metrekare 51 m²
  • Rooms 2
Satılık
250 000 € 8333 €/m²
  • Nesne kodu 62961
  • Metrekare 30 m²
  • Denize uzaklık 4148 m
Satılık
170 000 € 3400 €/m²
  • Nesne kodu 65091
  • Metrekare 50 m²
  • Rooms 2
Satılık
230 000 € 3285 €/m²
  • Nesne kodu 62134
  • Metrekare 70 m²
  • Rooms 2
Satılık
251 500 € 6986 €/m²
  • Nesne kodu 63013
  • Metrekare 36 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
242 000 € 2261 €/m²
  • Nesne kodu 63313
  • Metrekare 107 m²
  • Rooms 3
Satılık
220 000 € 1560 €/m²
  • Nesne kodu 65593
  • Metrekare 141 m²
  • Rooms 4
Satılık
260 000 € 5909 €/m²
  • Nesne kodu 66010
  • Metrekare 44 m²
  • Rooms 3

Bülten aboneliği