90 000 € 70 000 €
96 €/m²
Property 65785 photo 1
Property 65785 photo 2
Property 65785 photo 3
Property 65785 photo 4
Property 65785 photo 5
Property 65785 photo 6
Property 65785 photo 7

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 2800 m
  • Havaalanına uzaklık: 19 km

Açıklama

Satılık Arsa 724 metrekare Girit’te. Şehir planının bir parçasıdır. Daire ruhsatlı 400 metrekare. Mülk, güzel bir dağ, şehir, orman manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
75 000 € 82 €/m²
  • Nesne kodu 61179
  • Metrekare 905 m²
  • Denize uzaklık 2400 m
Satılık
115 000 € 21 €/m²
  • Nesne kodu 62016
  • Metrekare 5343 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
95 000 € 23 €/m²
  • Nesne kodu 62020
  • Metrekare 4014 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
86 000 € 30 €/m²
  • Nesne kodu 62729
  • Metrekare 2785 m²
  • Denize uzaklık 1800 m
Satılık
103 000 € 92 000 € 284 €/m²
  • Nesne kodu 63071
  • Metrekare 323 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
80 000 € 242 €/m²
  • Nesne kodu 63108
  • Metrekare 330 m²
  • Denize uzaklık 1200 m
Satılık
102 000 € 79 €/m²
  • Nesne kodu 63400
  • Metrekare 1282 m²
  • Denize uzaklık 3700 m
Satılık
120 000 € 41 €/m²
  • Nesne kodu 63847
  • Metrekare 2922 m²
  • Denize uzaklık 740 m
Satılık
80 000 € 16 €/m²
  • Nesne kodu 63900
  • Metrekare 5000 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
128 000 € 128 €/m²
  • Nesne kodu 64004
  • Metrekare 997 m²
  • Denize uzaklık 1670 m

Bülten aboneliği