87 000 €
3480 €/m²
Property 65779 photo 1
Property 65779 photo 2
Property 65779 photo 3

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 3
  • Yapım Yılı: 1980
  • Yenileme yılı: 2026
  • Oda sayısı: 1
  • Isıtma: elektrikli
  • Bathrooms: 1
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 3500 m
  • Havaalanına uzaklık: 12 km

Hizmetler

  • Asansör
  • Çift cam

Açıklama

Selanik’te satılık 25 metrekare daire. Daire 1. katta bulunur, 1. kat amerikan mutfak, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, klima, asansör, ısıtma, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
100 000 € 1492 €/m²
  • Nesne kodu 64511
  • Metrekare 67 m²
  • Rooms 3
Satılık
129 000 € 3685 €/m²
  • Nesne kodu 64554
  • Metrekare 35 m²
  • Rooms 2
Satılık
70 000 € 1272 €/m²
  • Nesne kodu 64565
  • Metrekare 55 m²
  • Rooms 2
Satılık
82 000 € 1490 €/m²
  • Nesne kodu 64568
  • Metrekare 55 m²
  • Rooms 2
Satılık
99 000 € 3666 €/m²
  • Nesne kodu 64657
  • Metrekare 27 m²
  • Rooms 2
Satılık
105 000 € 3500 €/m²
  • Nesne kodu 64658
  • Metrekare 30 m²
  • Rooms 2
Satılık
72 000 € 2057 €/m²
  • Nesne kodu 64703
  • Metrekare 35 m²
  • Rooms 2
Satılık
117 000 € 3545 €/m²
  • Nesne kodu 64761
  • Metrekare 33 m²
  • Rooms 2
Satılık
79 000 € 1128 €/m²
  • Nesne kodu 64765
  • Metrekare 70 m²
  • Rooms 4
Satılık
86 000 € 2606 €/m²
  • Nesne kodu 64767
  • Metrekare 33 m²
  • Rooms 2

Bülten aboneliği