Property 65761 photo 1
Property 65761 photo 2

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 8
  • Yapım Yılı: 2027
  • Oda sayısı: 2
  • Isıtma: doğalgaz
  • Koşul: Yapım aşamasında
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 800 m
  • Havaalanına uzaklık: 20 km

Hizmetler

  • Parking
  • Asansör
  • Access
  • Çift cam

Açıklama

Selanik’te satılık 70 metrekare daire. Daire 8. katta bulunur, 8. kat bir yatak odası, amerikan mutfak, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır .Ayrıca otopark, asansör, ısıtma, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
250 000 € 3623 €/m²
  • Nesne kodu 64952
  • Metrekare 69 m²
  • Rooms 3
Satılık
245 000 € 3602 €/m²
  • Nesne kodu 65002
  • Metrekare 68 m²
  • Rooms 3
Satılık
250 000 € 3676 €/m²
  • Nesne kodu 65003
  • Metrekare 68 m²
  • Rooms 3
Satılık
265 000 € 3840 €/m²
  • Nesne kodu 65005
  • Metrekare 69 m²
  • Rooms 3
Satılık
290 000 € 4202 €/m²
  • Nesne kodu 65070
  • Metrekare 69 m²
  • Rooms 3
Önerilen Satılık
330 000 € 2500 €/m²
  • Nesne kodu 65148
  • Metrekare 132 m²
  • Rooms 6
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 65208
  • Metrekare 45 m²
  • Rooms 2
Satılık
220 000 € 1981 €/m²
  • Nesne kodu 65259
  • Metrekare 111 m²
  • Rooms 4
Satılık
290 000 € 3625 €/m²
  • Nesne kodu 65292
  • Metrekare 80 m²
  • Rooms 3
Satılık
230 000 € 3770 €/m²
  • Nesne kodu 65294
  • Metrekare 61 m²
  • Rooms 2

Bülten aboneliği