Property 65760 photo 1
Property 65760 photo 2

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 8
  • Yapım Yılı: 2027
  • Oda sayısı: 2
  • Isıtma: doğalgaz
  • Koşul: Yapım aşamasında
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 800 m
  • Havaalanına uzaklık: 20 km

Hizmetler

  • Parking
  • Asansör
  • Access
  • Çift cam

Açıklama

Selanik’te satılık 59 metrekare daire. Daire 8. katta bulunur, 8. kat bir yatak odası, amerikan mutfak, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır .Ayrıca otopark, asansör, ısıtma, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
185 000 € 2642 €/m²
  • Nesne kodu 59246
  • Metrekare 70 m²
  • Rooms 3
Satılık
182 000 € 1654 €/m²
  • Nesne kodu 59340
  • Metrekare 110 m²
  • Rooms 4
Satılık
275 000 € 4230 €/m²
  • Nesne kodu 59413
  • Metrekare 65 m²
  • Rooms 3
Satılık
315 000 € 2423 €/m²
  • Nesne kodu 59875
  • Metrekare 130 m²
  • Rooms 4
Satılık
185 000 € 3189 €/m²
  • Nesne kodu 59881
  • Metrekare 58 m²
  • Rooms 2
Satılık
185 000 € 3189 €/m²
  • Nesne kodu 59884
  • Metrekare 58 m²
  • Rooms 2
Satılık
182 000 € 1895 €/m²
  • Nesne kodu 59890
  • Metrekare 96 m²
  • Rooms 4
Satılık
299 000 € 2300 €/m²
  • Nesne kodu 59899
  • Metrekare 130 m²
  • Rooms 4

Bülten aboneliği