Satılık - Müstakil ev 216 m² Peloponez’de

Yunanistan Mora Yarımadası Korint Velo Nerantza
380 000 €
1759 €/m²
Property 65749 photo 1
Property 65749 photo 2
Property 65749 photo 3
Property 65749 photo 4
Property 65749 photo 5
Property 65749 photo 6
Property 65749 photo 7
Property 65749 photo 8
Property 65749 photo 9
Property 65749 photo 10
Property 65749 photo 11
Property 65749 photo 12
Property 65749 photo 13
Property 65749 photo 14
Property 65749 photo 15
Property 65749 photo 16
Property 65749 photo 17
Property 65749 photo 18
Property 65749 photo 19
Property 65749 photo 20
Property 65749 photo 21
Property 65749 photo 22
Property 65749 photo 23
Property 65749 photo 24
Property 65749 photo 25
Property 65749 photo 26
Property 65749 photo 27
Property 65749 photo 28
Property 65749 photo 29
Property 65749 photo 30

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 2007
  • Oda sayısı: 5
  • Isıtma: mazot
  • Energy Class: C
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 4
  • Denize mesafe: 500 m
  • Havaalanına uzaklık: 132 km

Açıklama

Peloponez’de satılık 216 metrekare 3 katlı müstakil ev. zemin kat amerikan mutfak, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Semi-first floor bir yatak odası, amerikan mutfak, bir banyo mevcuttur. 1. kat 2 yatak odası, 2 banyo mevcuttur. Müstakil ev ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ manzarasına sahiptir..Ayrıca güneş enerjisi, şömine, klima, otopark, garaj, ısıtma, alarm sistemi, kiler bulunmaktadır.

--------------------------------------------

🌊 Korint Körfezi Manzaralı Lüks Müstakil Villa – Nerantza, Velos, Korint

📍 Konum

Sakin bir yerleşim bölgesi olan Nerantza, denize sadece 300 metre uzaklıkta, Korint Körfezi ve dağ manzarasına hakim.

🏡 Genel Bilgiler

  • Tip: Müstakil / Maisonette
  • Yapım yılı: 2007
  • Toplam alan: 216 m²
  • Ana alan: 176,46 m²
  • Yardımcı alan: 39,82 m²
  • Arsa: 971 m²
  • Ek inşaat hakkı: 2 yeni konut yapılabilir (240 m² & 120 m²)

🧭 Kat Planı (3 Kat)

🔹 Bodrum Kat – 41,36 m²

  • Açık plan oturma odası ve mutfak
  • Şömine
  • Büyük gömme dolap
  • Banyo
  • Kapalı garaj & kazan dairesi
  • Bağımsız giriş ve bahçe erişimi
  • ➡️ Misafir evi veya bağımsız daire için ideal

🔹 Yükseltilmiş Zemin Kat – 81,18 m²

    • Özel balkon

🔹 Üst Kat – 54 m²

  • 2 geniş yatak odası, dolap ve balkonlu
  • Büyük banyo, hidro masaj duşu
  • Açık oturma / ofis alanı
  • 35 m² panoramik deniz & dağ manzaralı teras

🛏️ İç Özellikler

  • 3 Yatak odası
  • 4 Banyo
  • 2 Mutfak
  • 2 Şömine

🌿 Dış Alan

  • 971 m² çitli arsa
  • Bahçe, çim, süs bitkileri & ağaçlar
  • Döşeli alanlar
  • Gömme BBQ
  • Su deposu & basınç sistemi
  • Kapalı garaj & çoklu park alanı

🌅 Avantajlar

✔ Açık deniz & dağ manzarası

✔ Plaja sadece 5 dakika yürüme mesafesi

✔ Arsa üzerinde ek inşaat hakkı

✔ Ideal: Kalıcı ikamet, tatil evi, kira / yatırım

💼 Yatırım Potansiyeli

Korint Körfezi kıyı bölgelerinde yüksek talep – kısa dönem kiralama, ek konut geliştirme veya gelecekte satış için ideal.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
420 000 € 1573 €/m²
  • Nesne kodu 62737
  • Metrekare 267 m²
  • Denize uzaklık 110 m
Satılık
560 000 € 2058 €/m²
  • Nesne kodu 62742
  • Metrekare 272 m²
  • Rooms 8
Satılık
315 000 € 4500 €/m²
  • Nesne kodu 62989
  • Metrekare 70 m²
  • Rooms 3
Satılık
500 000 € 3597 €/m²
  • Nesne kodu 63171
  • Metrekare 139 m²
  • Rooms 4
Satılık
550 000 € 2750 €/m²
  • Nesne kodu 63829
  • Metrekare 200 m²
  • Rooms 4
Satılık
485 000 € 4801 €/m²
  • Nesne kodu 64417
  • Metrekare 101 m²
  • Rooms 4
Satılık
315 000 € 2480 €/m²
  • Nesne kodu 64418
  • Metrekare 127 m²
  • Rooms 5
Satılık
460 000 € 4000 €/m²
  • Nesne kodu 64438
  • Metrekare 115 m²
  • Rooms 6
Satılık
380 000 € 1743 €/m²
  • Nesne kodu 64460
  • Metrekare 218 m²
  • Rooms 6
Satılık
400 000 € 1904 €/m²
  • Nesne kodu 65082
  • Metrekare 210 m²
  • Rooms 5

Bülten aboneliği