130 000 €
3939 €/m²
Property 65521 photo 1
Property 65521 photo 2
Property 65521 photo 3
Property 65521 photo 4
Property 65521 photo 5
Property 65521 photo 6
Property 65521 photo 7
Property 65521 photo 8
Property 65521 photo 9
Property 65521 photo 10

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 5
  • Yapım Yılı: 1972
  • Yenileme yılı: 2020
  • Oda sayısı: 2
  • Isıtma: elektrikli
  • Energy Class: C
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 30 m
  • Havaalanına uzaklık: 113 km

Hizmetler

  • Asansör
  • Çift cam

Açıklama

Peloponez’de satılık 33 metrekare daire. Daire 4. katta bulunur, 4. kat bir yatak odası, amerikan mutfak, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, güneş enerjisi, klima, tente, asansör, ısıtma, bulunmaktadır.

-----------------------------------------------------------------

Loutraki – Deniz Kenarında 33 m² Daire, Deniz ve Dağ Manzaralı

Loutraki sahil yaya yolunda yer alan bu tamamen yenilenmiş ve eşyalı 33 m² daire 4. katta bulunmaktadır ve satışa veya yatırım amaçlı kullanıma sunulmaktadır.

Denize sadece 0,03 km, Atina Uluslararası Havalimanı’na yaklaşık 113 km mesafededir.

Plan

Açık plan salon–yemek alanı–mutfak, 1 yatak odası, modern banyo ve geniş manzaralı balkon.

Özellikler

Güneş enerjili su ısıtıcısı, klima, alüminyum doğramalar, çelik kapı, tente, eşyalı, enerji sınıfı C.

Hemen teslim

Konum

Benzer öğeler

Satılık
170 000 € 3090 €/m²
  • Nesne kodu 62952
  • Metrekare 55 m²
  • Rooms 2
Satılık
137 000 € 1473 €/m²
  • Nesne kodu 63263
  • Metrekare 93 m²
  • Rooms 2
Satılık
105 000 € 1458 €/m²
  • Nesne kodu 63811
  • Metrekare 72 m²
  • Rooms 3
Satılık
145 000 € 2132 €/m²
  • Nesne kodu 63967
  • Metrekare 68 m²
  • Rooms 3
Satılık
160 000 € 2388 €/m²
  • Nesne kodu 64211
  • Metrekare 67 m²
  • Rooms 3
Satılık
160 000 € 2622 €/m²
  • Nesne kodu 64666
  • Metrekare 61 m²
  • Rooms 3
Satılık
170 000 € 2000 €/m²
  • Nesne kodu 65015
  • Metrekare 85 m²
  • Rooms 3
Satılık
189 000 € 3000 €/m²
  • Nesne kodu 65130
  • Metrekare 63 m²
  • Rooms 3
Satılık
105 000 € 2100 €/m²
  • Nesne kodu 65415
  • Metrekare 50 m²
  • Rooms 2

Bülten aboneliği