325 000 €
2241 €/m²
Property 65509 photo 1
Property 65509 photo 2
Property 65509 photo 3
Property 65509 photo 4
Property 65509 photo 5
Property 65509 photo 6
Property 65509 photo 7
Property 65509 photo 8
Property 65509 photo 9
Property 65509 photo 10
Property 65509 photo 11
Property 65509 photo 12
Property 65509 photo 13
Property 65509 photo 14
Property 65509 photo 15
Property 65509 photo 16
Property 65509 photo 17
Property 65509 photo 18
Property 65509 photo 19
Property 65509 photo 20
Property 65509 photo 21
Property 65509 photo 22
Property 65509 photo 23
Property 65509 photo 24
Property 65509 photo 25

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 4
  • Yapım Yılı: 1992
  • Oda sayısı: 3
  • Isıtma: doğalgaz
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 700 m
  • Havaalanına uzaklık: 8 km

Açıklama

Selanik’te satılık 145 metrekare daire. Daire 2. katta bulunur, 2. kat 2 yatak odası, amerikan mutfak, bir yemek odası, bir duşlu tuvalet, bir kiler mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, şehir manzarasına sahiptir..Ayrıca şömine, klima, tente, otopark, bahçe, asansör, ısıtma, alarm sistemi, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
290 000 € 3625 €/m²
  • Nesne kodu 65292
  • Metrekare 80 m²
  • Rooms 3
Önerilen Satılık
365 000 € 3842 €/m²
  • Nesne kodu 65389
  • Metrekare 95 m²
  • Rooms 3
Önerilen Satılık
280 000 € 1904 €/m²
  • Nesne kodu 65398
  • Metrekare 147 m²
  • Rooms 5
Satılık
325 000 € 2241 €/m²
  • Nesne kodu 65509
  • Metrekare 145 m²
  • Rooms 3
Seçkin Satılık
440 000 € 3520 €/m²
  • Nesne kodu 65699
  • Metrekare 125 m²
  • Rooms 4
Önerilen Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 65703
  • Metrekare 82 m²
  • Rooms 3
Satılık
265 000 € 4416 €/m²
  • Nesne kodu 65758
  • Metrekare 60 m²
  • Rooms 2
Satılık
270 000 € 3857 €/m²
  • Nesne kodu 65761
  • Metrekare 70 m²
  • Rooms 2
Satılık
270 000 € 4821 €/m²
  • Nesne kodu 65763
  • Metrekare 56 m²
  • Rooms 2
Önerilen Satılık
265 000 € 3630 €/m²
  • Nesne kodu 65900
  • Metrekare 73 m²
  • Rooms 3

Bülten aboneliği