Satılık - Arsa 15000 m² Korfu’da

Yunanistan İyon Adaları Korfu Korfu
930 000 €
62 €/m²
Property 4536 photo 1
Property 4536 photo 2
Property 4536 photo 3
Property 4536 photo 4
Property 4536 photo 5
Property 4536 photo 6

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 1500 m
  • En yakın şehire uzaklık: 3 km
  • Havaalanına uzaklık: 16 km

Açıklama

Satılık Arsa 15000 metrekare Korfu’da. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ, orman manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
750 000 € 370 000 € 92 €/m²
  • Nesne kodu 33678
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
1 100 000 € 39 €/m²
  • Nesne kodu 33701
  • Metrekare 27750 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
950 000 € 220 €/m²
  • Nesne kodu 34020
  • Metrekare 4300 m²
  • Denize uzaklık 15 m
Satılık
810 000 € 36 €/m²
  • Nesne kodu 34056
  • Metrekare 22000 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
1 200 000 € 950 000 € 79 €/m²
  • Nesne kodu 34157
  • Metrekare 12000 m²
  • Rooms 3
Satılık
750 000 € 12 €/m²
  • Nesne kodu 40478
  • Metrekare 60000 m²
  • Denize uzaklık 5500 m
Satılık
900 000 € 12 €/m²
  • Nesne kodu 40794
  • Metrekare 72000 m²
  • Denize uzaklık 5500 m
Satılık
1 300 000 € 18 €/m²
  • Nesne kodu 43704
  • Metrekare 70000 m²
  • Denize uzaklık 2600 m
Satılık
800 000 € 160 €/m²
  • Nesne kodu 46991
  • Metrekare 5000 m²
  • Denize uzaklık 230 m
Satılık
800 000 € 133 €/m²
  • Nesne kodu 50209
  • Metrekare 6000 m²
  • Denize uzaklık 500 m

Bülten aboneliği