500 000 €
5102 €/m²
Property 65814 photo 1
Property 65814 photo 2
Property 65814 photo 3
Property 65814 photo 4
Property 65814 photo 5
Property 65814 photo 6
Property 65814 photo 7
Property 65814 photo 8
Property 65814 photo 9
Property 65814 photo 10
Property 65814 photo 11
Property 65814 photo 12
Property 65814 photo 13
Property 65814 photo 14
Property 65814 photo 15
Property 65814 photo 16

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 3
  • Yapım Yılı: 2002
  • Yenileme yılı: 2025
  • Oda sayısı: 4
  • Isıtma: mazot
  • Energy Class: C
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 860 m
  • Havaalanına uzaklık: 35 km

Hizmetler

  • Asansör
  • Şömine
  • Çift cam

Açıklama

Atina’da satılık 98 metrekare daire. Daire 2. katta bulunur, 2. kat 3 yatak odası, amerikan mutfak, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak güneş gören taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir manzaraya sahiptir..Ayrıca güneş enerjisi, şömine, asansör, ısıtma, alarm sistemi, bulunmaktadır.

------------------------------------------------------------

Alimos’un sahil bölgesinde, sakin Ampelakia mahallesinde yer alan bu 98 m² köşe ve çift cepheli daire, konfor, işlevsellik ve yüksek yatırım potansiyelini bir arada sunmaktadır.

2002 yapımı üç katlı bir binanın 2. katında bulunan daire, 2025 yılında tamamen yenilenecektir.

İç Mekan:

Dairede üç geniş yatak odası, bir banyo, şömineli aydınlık bir oturma odası ve kullanışlı bir mutfak bulunmaktadır. Çift cepheli yapısı sayesinde gün boyu doğal ışık alır. Balkonlar keyifli dış alanlar sunar.

Özellikler:

  • Şömine
  • Klima
  • Merkezi sistem ile bağımsız ısıtma (yakıt: petrol)
  • Üç enerjili güneş enerjisi sistemi
  • Alüminyum doğramalar
  • Çelik kapı
  • Alarm sistemi
  • Enerji sınıfı C

Daire 2029 yılına kadar kiralanmış olup, düzenli gelir ve güçlü getiri sunarak uzun vadeli yatırım için ideal bir fırsattır.

Konum:

Denize sadece 0,86 km ve Atina Uluslararası Havalimanı’na yaklaşık 35 km mesafededir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
550 000 € 5238 €/m²
  • Nesne kodu 60364
  • Metrekare 105 m²
  • Rooms 4
Satılık
550 000 € 5238 €/m²
  • Nesne kodu 60365
  • Metrekare 105 m²
  • Rooms 4
Satılık
550 000 € 5238 €/m²
  • Nesne kodu 60366
  • Metrekare 105 m²
  • Rooms 4
Satılık
470 000 € 420 000 € 6000 €/m²
  • Nesne kodu 60453
  • Metrekare 70 m²
  • Rooms 2
Satılık
570 000 € 480 000 € 4752 €/m²
  • Nesne kodu 62103
  • Metrekare 101 m²
  • Rooms 4
Satılık
450 000 € 440 000 € 4888 €/m²
  • Nesne kodu 62641
  • Metrekare 90 m²
  • Rooms 2
Satılık
520 000 € 460 000 € 4000 €/m²
  • Nesne kodu 63549
  • Metrekare 115 m²
  • Rooms 4
Satılık
520 000 € 5200 €/m²
  • Nesne kodu 64221
  • Metrekare 100 m²
  • Rooms 3
Satılık
500 000 € 4237 €/m²
  • Nesne kodu 64296
  • Metrekare 118 m²
  • Rooms 5
Satılık
452 000 € 5445 €/m²
  • Nesne kodu 65224
  • Metrekare 83 m²
  • Rooms 3

Bülten aboneliği