Property 65488 photo 1
Property 65488 photo 2
Property 65488 photo 3
Property 65488 photo 4
Property 65488 photo 5
Property 65488 photo 6
Property 65488 photo 7
Property 65488 photo 8
Property 65488 photo 9
Property 65488 photo 10
Property 65488 photo 11
Property 65488 photo 12
Property 65488 photo 13
Property 65488 photo 14
Property 65488 photo 15
Property 65488 photo 16

Ayrıntılar

  • Kat: zemin kat
  • Yenileme yılı: 2026
  • Oda sayısı: 2
  • Konaklama: 113
  • Isıtma: elektrikli
  • Type of flooring: tiles-wood
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 5000 m
  • Havaalanına uzaklık: 38 km

Hizmetler

  • Depo
  • Golden Visa

Açıklama

Atina’da satılık 113 metrekare duplex. Duplex 3 oluşmaktadır, Bodrum katı bir kiler mevcuttur. zemin kat amerikan mutfak, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Semi-first floor bir yatak odası mevcuttur. Dubleks ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır .Ayrıca klima, ısıtma, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
265 000 € 3955 €/m²
  • Nesne kodu 49710
  • Metrekare 67 m²
  • Rooms 2
Satılık
310 000 € 2296 €/m²
  • Nesne kodu 57298
  • Metrekare 135 m²
  • Rooms 5
Satılık
260 000 € 1635 €/m²
  • Nesne kodu 57302
  • Metrekare 159 m²
  • Rooms 5
Satılık
285 000 € 4596 €/m²
  • Nesne kodu 60086
  • Metrekare 62 m²
  • Rooms 2
Satılık
285 000 € 4596 €/m²
  • Nesne kodu 60126
  • Metrekare 62 m²
  • Rooms 2
Satılık
302 000 € 4575 €/m²
  • Nesne kodu 60127
  • Metrekare 66 m²
  • Rooms 3
Satılık
304 000 € 4606 €/m²
  • Nesne kodu 60128
  • Metrekare 66 m²
  • Rooms 3
Satılık
270 000 € 5625 €/m²
  • Nesne kodu 65008
  • Metrekare 48 m²
  • Rooms 2
Satılık
260 000 € 4727 €/m²
  • Nesne kodu 65487
  • Metrekare 55 m²
  • Rooms 2
Satılık
260 000 € 2300 €/m²
  • Nesne kodu 65488
  • Metrekare 113 m²
  • Rooms 2

Bülten aboneliği